بهترین توپ بسکتبال

بهترین توپ های بسکتبال جهان در سال ۲۰۱۹ دیدگاه خود را بنویسید

بهترین توپ بسکتبال هر ساله از سوی انجمن ها و منتقدان رشته بسکتبال پس از انجام بررسی و تست های مختلف انتخاب می شود. در این مقاله ما می خواهیم که شما را با بهترین توپ های بسکتبال در سال ۲۰۱۹ آشنا کنیم. خوشبختانه اغلب این توپ ها با کیفیت عالی در فروشگاه وان اسپورت موجود می باشد و قابل تهیه با کیفیت عالی و بهترین قیمت می باشد.

۱۰- توپ بسکتبال Under Armour 495

توپ بسکتبال UNDER ARMOUR 495 برای بازی بسکتبال در فضای باز و داخل سالن با دوام عالی و گیم پلی بی نظیر شماره ۱۰ بهترین توپ بسکتبال سال ۲۰۱۹ است. این توپ بسکتبال با ۸۰٪ رویه نایلونی برای حفظ شکل و ۱۰۰٪ تیوب بوتیل برای حداکثر احتباس هوا، باعث بهتر نشان دادن مهارت های بسکتبالی شما می شود. این توپ بسکتبال دارای طراحی کانال عمیق است که باعث افزایش اعتماد به نفس مبتدیان در هنگام استفاده از این توپ می شود.

بهترین توپ بسکتبال جهان
آندر آرمور ۴۹۵

خرید توپ بسکتبال آندر آرمور ۴۹۵

۹- توپ بسکتبال Spalding Replica

شماره ۹ لیست ما  اسپالدینگ ریپلیکا است. Spalding Replica یک انتخاب همه جانبه و مقرون به صرفه برای انجام بازی بسکتبال داخل سالن یا بازی در فضای باز است. این توپ از پرطرفدارترین محصولات در کلاس خود است. گیم پلی عالی داخل سالن، چسپندگی خوب و دوام بالا روی سطوح خیابانی، از ویژگی های بارز این محصول برند spalding است.

توپ بسکتبال اسپالدینگ
توپ بسکتبال اسپالدینگ REPLICA

۸- توپ بسکتبال Spalding NBA Street

شماره ۸ از لیست بهترین توپ بسکتبال ۲۰۱۹ باز هم از برند اسپالدنیگ و توپ مطرح و فوق العاده NBA STREET است. توپ بسکتبال خیابانی SPALDING STREET  جز ارزان ترین توپ های بسکتبال است و لازم نیست پول خود را برای توپی با چرم کامپوزیت فانتزی و یا سیستم های نگهداری هوا با فشار بالا هدر دهید، زیرا این توپ بسکتبال برای استفاده در سطوح سخت، مانند آسفالت با رویه فوق العاده بادوام طراحی شده است. از ویژگی های این توپ می توان به ساخته شده مطابق استاندارد های nba، پوشش لاستیکی بیرونی فوق العاده بادوام و قیمت فوق العاده مناسب اشاره کرد.

بهترین توپ بسکتبال خیابانی
توپ بسکتبال SPALDING NBA STREET

خرید توپ بسکتبال اسپالدینگ ان بی ای استریت

۷- توپ بسکتبال MOLTEN GG7X

این توپ بسکتبال سری X از برند MOLTEN تایید شده توسط  FIBA  و دارای یک ساختار ۱۲ کاناله است که برای اکثر بازیکنان مناسب می باشد. برخورداری از یک چرم واقعی و چسپندگی عالی در هنگامی که دست بسکتبالیست در اثر عرق کردن مرطوب است، از ویژگی های این توپ بسکتبال می باشد.

توپ بسکتبال مولتن
توپ بسکتبال MOLTEN GG7X

خرید توپ بسکتبال MOLTEN GG7X

۶- توپ بسکتبال Spalding Zi/O

Spalding Zi/O جانشین معنوی نسخه قدیمی TF-1000 است و تقریبا در هر سطح عالی عمل می کند، هرچند در سالن طول عمر بیشتری دارد. این توپ خیلی گران نیست و اکثر بازیکنان با به دست گرفتنش حس رضایت کامل دارند. حفظ هوای بلند مدت و دوام عالی از ویژگی های این توپ است. عملکرد این توپ روی سطوح سیمانی به خوبی آسفالت وسالن نیست.

توپ بسکتبال خیابانی
توپ بسکتبال خیابانی NBA ZI/O

خرید توپ بسکتبال خیابانی SPALDING NBA ZI/O

۵- توپ بسکتبال BADEN ELEMENT

BADEN ELEMENT در میان جوانان بسیار محبوب است و در ساخت آن سعی شده تا ترکیبی از مهارت ساخت و قیمت مناسب باشد. این توپ مجهز به کانال های عمیق و یک دریچه هوا کمینه ای است تا به شما در مسیر برنده شدن قبل از سوت پایان بازی کمک کند. این توپ بسکتبال برای بازی سطح دبیرستان تایید شده است و برخورداری از رویه چرم طبیعی و مناسب بودن برای تمرینات، از ویژگی های شاخص این توپ است.

توپ بسکتبال BADEN ELEMENT
توپ بسکتبال BADEN ELEMENT

۴- توپ بسکتبال WILSON SOLUTION

ویلسون SOLUTION  رسما توسط  NCAA  تضمین شده است و انتخاب اول مراکز استعدیابی بسکتبال جهت انجام بازی تمرینی و تفریحی است. این توپ بسکتبال از برند ویلسون از یک هسته با دوام با قدرت احتباس هوای عالی، پیچیده شده در یک پوشش کامپوزیت است که باعث کنترل دقیق این توپ می گردد. از ویژگی های این توپ به طول عمر و کیفیت ساخت عالی می توان اشاره کرد.

توپ بسکتبال WILSON SOLUTION

۳- توپ بسکتبال Spalding TF-250

اسپالدینگ TF-250 برای استفاده در فضای رقابتی بسکتبال خیابانی بسیار مناسب است، زیرا قیمت پایین آن امکان جایگزین کردن سریع آن را فراهم آورده است. همچنین هنگامی که در داخل سالن استفاده می شود، تقریبا از مدل های سطح بالای اسپالدینگ غیر قابل تشخیص است. جنس رویه کامپوزیتی، داشتن کانال های عمیق و قیمت ارزان از ویژگی های این توپ بسکتبال است.

توپ بسکتبال Spalding TF-250
توپ بسکتبال Spalding TF-250

۲- توپ بسکتبال THE ROCK

The Rock یک توپ بسکتبال عالی برای استفاده در بازی های دبیرستان و همچنین رقابت های لیگ داخلی است که اغلب توسط برنامه های استعدادیابی باکیفیت بالا در سراسر کشورها استفاده می شود. یک مدل مردانه تمام عیار با دوام عالی، چسپندگی بی نظیر و مناسب برای بازی بسکتبال داخل سالن است.

توپ بسکتبال THE ROCK
توپ بسکتبال THE ROCK

۱- توپ بسکتبال Wilson Evolution

بهترین توپ بسکتبال جهان در سال ۲۰۱۹ به انتخاب بیشترین منتقدین و کارشناسان بسکتبال، توپ بسکتبال Wilson Evolution با بهترین کیفیت پرتاپ و پرش و گیم پلی بی نظیر در بازی بسکتبال داخل سالن است. چسپندگی عالی حتی با دست های عرق کرده و خیس، حفظ فشار هوای توپ عالی، دوام بالا و قیمت مناسب از ویژگی های بارز این توپ بسکتبال سالنی است.

توپ بسکتبال Wilson Evolution
توپ بسکتبال Wilson Evolution

دیدگاهتان را بنویسید