لباس جدید تیم های اروپایی 2021

جذاب ترین کیت های باشگاهی ۲۰۲۱ دیدگاه خود را بنویسید

با شروع فصل جدید لیگ های معتبر اروپایی، لباس های جدید تیم های اروپایی ۲۰۲۱ یکی پس از دیگری رونمایی می شوند. البته فصل قبل و در ماه شهریور ۱۳۹۸ بیشتر لباس تیم های اروپایی رونمایی شده بود ولی امسال به دلیل کرونا و به تعویق افتادن شروع فصل جدید لیگ های باشگاهی جهان، رونمایی از لباس های فصل بعد تیم های اروپایی ۲۰۲۱ با تاخیر همراه بود. تقریبا با شروع لیگ های معتبر ۲۰۲۰-۲۰۲۱ اروپا رفته رفته اغلب تیشرت ها معرفی شده اند و تعداد زیادی از این لباس ها در بازار ایران قابل تهیه و خرید است. در این مقاله ما می خواهیم جذاب ترین کیت های باشگاهی ۲۰۲۱ را به شما معرفی کنیم. جذاب ترین کیت های اروپایی ۲۰۲۱ که در ادامه مطب معرفی می کنیم براساس نظر کارشناسان معتبر اروپایی، نظرات طرفداران تیم ها و میزان فروش لباس های جدید تیم های اروپایی ۲۰۲۰۱ انتخاب شده اند.

۱۰-لباس دوم آژاکس

آدیداس برای طراحی لباس دوم آژاکس ۲۰۲۱ از الگوهای گرافیکی که در دهه ۸۰ و ۹۰ بر روی پیراهن آژاکس دیده می شد، الهام گرفته است. پس از درخشش آژاکس در چند فصل اخیر در لیگ قهرمانان دوباره اسم این تیم در ایران بر سر زبان ها افتاده است. کارخانه بازیکن سازی آژاکس با معرفی چهره هایی همچون دیلیخت و دی یانگ و فروش آن ها به تیم های بزرگ اروپایی، توجه ها را در ایران هم به خود جلب کرده است. این پیراهن علاوه بر دنیا در وب سایت ما نیز جز پرفروش ترین پیراهن ها می باشد.

لباس دوم آژاکس 2021

۹-لباس سوم منچسترسیتی

پوما همیشه با طرح های خاصش شناخته شده است. پس از موفقیت طرح رنسانس در پیراهن ایتالیا این بار طرح بوته جقه ای را برای پیراهن سوم منچسترسیتی ۲۰۲۰-۲۰۲۱ انتخاب کرده است. البته این طرح بوته جقه متفاوت از طرح ترمه های ایرانی است و برخلاف شوخی هایی که در فضای وب در مورد ایرانی بودن این طرح می شود باید عرض کنم که الگوی این پیراهن گل paisely ( همون بوته جقه ای که ما می گیم) است که نماد فستیوال مشهور موسیقی است که از سال ۱۹۶۴ در شهر منچستر برگزار می شود. این کیت به عقیده بیشتر هواداران یکی از جذاب ترین کیت های ۲۰۲۱ است.

این مطلب را هم ببینید  کیت های humanrace آدیداس چرا طراحی شده اند؟

لباس های جدید تیم های اروپایی 2021

۸-لباس سوم یوونتوس

لباس سوم یوونتوس ۲۰۲۱ یک طرح جنجالی از ادیداس است. آدیداس که معمولا سراغ طرح هایی که الگوی گرافیکی شلوغ دارند، نمی رود این بار برای این پیراهن یوونتوس سنگ تمام گذاشته است. فرانچسکا ونتورینی طراح این پیراهن می گوید که “در این طرح می خواستیم نشان دهیم که یوونتوس باشگاهی است که مترادف با نوآوری است و یک رهبر جهانی در فوتبال است، بنابراین ما بر روی چگونگی وارد کردن عناصر منحصر به فرد به لباس تمرکز کردیم و تصمیم گرفتیم برای پیراهن سوم یونتوس برای اولین بار از رنگ نارنجی استفاده کنیم. این پیراهن نشاط و شوق را به بازیکنان و تماشاگران یوونتوس  می بخشد.

جذاب ترین کیت های 2021

۷-لباس دوم مارسی

باز هم پوما و یک طراحی منحصر به فرد دیگر در پیراهن دوم المپیک مارسی ۲۰۲۰-۲۰۲۱ که با الهام از سبک معماری خاص بندر مارسی انجام شده است. در این پیراهن خانه های شهر مارسی در شب و هنگامی که چراغ های منازل روشن است به عنوان الگوی پیراهن انتخاب شده است. طرحی که بسیاری از نظرات را به خود جلب کرده است و حتی در ایران که مارسی طرفدار خاصی ندارد جز پیراهن های پرفروش فروشگاه ما می باشد و از حق نگذریم یکی از جذاب ترین کیت های ۲۰۲۱ است.

لباس های فصل بعد لیگ های اروپایی 2021

۶-لباس اول بایرن مونیخ

ساده ساده ساده و زیبا!!! این توصیفی است که می توان در مورد پبراهن جدید بایرن مونیخ به عنوان یکی از خاص ترین لباس های جدید تیم های اروپایی ۲۰۲۱ بیان کرد. بعد از تصمیم فصل قبل مدیریت باواریایی ها که استفاده از هر رنگی به جز قرمز در کیت اول را ممنوع کردند، آدیداس هم دست به کار شد و پیراهنی قرمز و ساده را برای فصل جدید تیم بایرن مونیخ طراحی کرد. پیراهن اول بایرن مونیخ ۲۰۲۰-۲۰۲۱ بر تن قهرمان اروپا که طرفداران زیادی هم در ایران دارد در عین سادگی نهایت زیبایی را دارد، طرحی که المانی های سرد و ساده آن را بسیار دوست دارند.

جذاب ترین کیت های اروپایی 2021

۵-لباس دوم رئال مادرید

معرفی می کنم پیراهن صورتی دوم رئال ۲۰۲۱ که خیلی ها منتظر رسیدن آن به بازار ایران بودند. آدیداس بعد از طراحی پیراهن صورتی برای لباس سوم بارسلونا ۲۰۲۱ توسط نایکی، تصمیمی گرفت که یک پیراهن صورتی برای رئال طراحی کند. این پیراهن یکدست صورتی و بدون هیچ زرق و برق خاصی می باشد ولی همین طراحی ساده پیراهن دل خیلی ها رو برده، به طوری که صدها پیام داشتیم که هر چه سریعتر این پیراهن را موجود کنید. لباس پلیری دوم رئال و لباس هوادری دوم هر دو در فروشگاه ما برای خرید موجود می باشد.

این مطلب را هم ببینید  20 مورد از زیباترین کیت های فوتبال 2020

جذاب ترین کیت های اروپایی 2021

۴-لباس سوم رئال

با اینکه که من خودم رئالی نیستم ولی عاشق پیراهن سوم رئال شدم. یک طراحی زیبا، بی نقص و جذاب از آدیداس با رنگ مشکی. آدیداس لباس اول و دوم رئال رو بسیار ساده طراحی کرده است ولی برای لباس سوم سنگ تمام گذاشته است. الگو این پیراهن از نقاشی های هنری کاشی Azulejo که در شهر مادرید یافت می شود الهام گرفته شده است. البته میگن( من نمی گم حرف تو دهن من نزارید!!) آدیداس این طرح را از لباس سوم منچسترسیتی الهام گرفته است( اسکی رفته است).

لباس های جدید لیگ های اروپایی 2021

۳-لباس دوم بارسلونا ۲۰۲۱

پیراهن و شورت یک دست مشکی برای لباس دوم بارسلونا بسیار مورد توجه قرار گرفته است . فروش تعداد زیادی از کیت دوم بارسلونا ۲۰۲۱ در فروشگاه ما نشان می دهد که این پیراهن در ایران بسیار مورد توجه قرار گرفته است و برای خود طرفدارانی دست و پا کرده است. این پیراهن یک دست مشکی با سرآستین ها و دور یقه طلایی است که ترکیبی بسیار زیبا ایجاد کرده است. نایک می گوید هدف از طراحی این پیراهن ارائه  ظاهری زیبا و ساده  است و با توجه به الهام گرفته شدن این پیراهن از خیابان های شهر بارسلونا می خواستیم زیبایی لباس های دوم بارسلونا بر تن هواداران این تیم بر زیبایی خیابان ها بیافزایم. این پیراهن هم به صورت تک و هم همراه پیراهن و شورت در فروشگاه ما موجود می باشد.

لباس های فصل بعد لیگ های اروپایی

۲-لباس دوم آرسنال ۲۰۲۱

لباس دوم آرسنال ۲۰۲۱ در این رده بندی در جایگاه دوم قرار دارد، چیزی که خودمان هم فکرش را نمی کردیم ولی پس از فروش زیاد این پیراهن و کامنت های که از طرف طرفداران این پیراهن داشتیم به این نتیجه رسیدم که واقعا مورد توجه طرفداران و فوتبالی های کشورمان قرار گرفته است. در این پیراهن یک چاپ گرافیکی جلو و آستین های پیراهن آرسنال را پوشانده است  و تا حدودی شبیه سنگ مرمر است که از سالن های معروف مرمر در Highbury الهام گرفته شده باشد.

این مطلب را هم ببینید  معرفی 10 مورد از بهترین دستکش های دروازه بانی جهان

زیباترین کیت های 2021

۱-لباس دوم منچسترسیتی ۲۰۲۱

محبوب ترین و پروفروش ترین لباس فصل جدید لیگ های اروپایی ۲۰۲۱ را به شما معرفی می کنم. آقایان و خانم ها این شما و این لباس دوم منچستر سیتی ۲۰۲۱. این پیراهن تا به حالا ۴ بار در فروشگاه ما برای فروش شارژ و موجودیش به پایان رسیده است که نشان از جذابیت این پیراهن دارد. پوما ثابت کرده است که با طراحی های بی نظیرش قصد دارد دوباره سهم خود را از بازاراتولید لوازم ورزشی از چنگ نایک و آدیداس در آورد. پوما برای طراحی این پیراهن از از موزاییک های شهر منچستر با الهام از معماری شهر منچستر، استفاده کرده است. به طور خاص، این الگوی با الهام از ساختمانهای موجود در منطقه “کستل فیلد” منچستر اجرا شده است. این الگوی گرافیکی در قسمت جلوی پیراهن وجود دارد و در قسمت پشت پیراهن اجرا نشده است.

لباس های فصل جدید لیگ های اروپایی 2021

شما کدام یک از لباس های جدید تیم های اروپایی ۲۰۲۱ را می پسندید؟

ما در این مقاله سعی کردیم ضمن معرفی لباس های فصل بعد تیم های اروپایی ۲۰۲۱ به دلیل طولانی نشدن مقاله، فقط جذاب ترین کیت های ۲۰۲۱ را به شما معرفی کنیم. و ممکن است از نظر شما تیم های دیگری هم جای پیراهن شان در این رده بندی خالی باشد. دوست داریم که شما با کامنت های خود در انتهای این مقاله لباس هایی دیگری که فکر می کنید جایشان در این رده بندی خالی است به ما معرفی کنید و ما به پاس وقتی که شما می گذارید به کسانی که در پایان این مقاله با کامنت هایشان در این بحث شریک شوند، یک کد تخفیف ۱۰% خریدی تیشرت باشگاهی تقدیم می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید