معرفی بهترین تراول ماگ ۲۰۲۱

onesportonesport
بهترین تراول ماگ 2021

در این مقاله قصد داریم تمام مواردی که در مورد تراول ماگ به آن نیاز دارید، به شما معرفی کنیم. در ابتدا با “تراول ماگ چیست ؟ ” شروع می کنیم. در مرحله بعد ویژگی های یک تراول ماگ خوب را به شما معرفی می کنیم. سپس نحوه استفاده از تراول ماگ را به شما آموزش می دهیم و در انتهای مطلب بهترین تراول ماگ سال ۲۰۲۱ را به شما معرفی می کنیم. پس در ادامه این مقاله برای آشنایی هر چه بیشتر با ماگ مسافرتی با ما همراه باشید.

تراول ماگ چیست؟

اگر می‌خواهید در هزینه‌تان صرفه‌جویی کنید، دوستدار محیط‌ زیست باشید یا روال صبحگاهی‌تان را ساده‌تر کنید، یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای انجام هر یک از آن‌ها این است که هر روز نوشیدنی خود را همراه داشته باشید. با این حال، اگر می خواهید دم نوش خانگی خود را همراه داشته باشید ، به یک تراول ماگ خوب برای حمل آن نیاز دارید.

تراول ماگ چیست ؟

حال نوبت به پاسخ این سوال می رسد. “تراول ماگ چیست ؟” تراول ماگ نوعی از لیوان با بدنه عایق یندی شده است تا مانع از تغییر دمای نوشیدنی شود. کاربردی که ماگ مسافرتی دارد این است که تا ساعت ها دمای نوشیدنی شما را سرد یا گرم نگه می دارد. از تراول ماگ برای نوشیدن نوشیدنی های گرم مانند قهوه ، شکلات داغ ، سوپ یا چای استفاده می شود. این لیوان ها معمولا گنجایش بیشتری نسبت به سایر انواع لیوان ها دارند. ماگ مسافرتی به دلیل استفاده از مواد خاص در ساخت بدنه توانایی حفظ دما تا ساعت ها را دارا می باشد.

بهترین تراول ماگ به گونه‌ای طراحی شده‌ اند که قهوه، چای، آب یا هر نوشیدنی دیگری را برای ساعت‌ها در دمای ایده‌آل نگه می‌دارند. در واقع، بیشتر موارد آن‌ها را می‌توان هم برای نوشیدنی‌های گرم و هم سرد استفاده کرد که باعث می‌شود کاربرد آن ها بسیار متنوع‌تر باشد. ماگ های مسافرتی معمولاً از فولاد ضد زنگ، سرامیک یا سیلیکون ساخته می‌شوند و در انواع شکل‌ها و اندازه‌ها، از جمله گزینه‌هایی با دسته، درب‌های ضد نشت، نی‌ دار و موارد دیگر وجود دارند. هیچ کمبودی در گزینه ها وجود ندارد، بنابراین باید به عواملی مانند ظرفیت، نیازهای تمیز کردن و ویژگی های خاص توجه کنید تا بهترین گزینه را برای نیازهای خود پیدا کنید. چه در حال رفت و آمد به محل کار یا پیاده روی در صبح زود باشید، تراول ماگ خوب برای نگهداری نوشیدنی شما ، یکی از گزینه های واجب است هستند. پس از معرفی ماگ مسافرتی حالا نوبت به توضیح دادن نحوه استفاده از تراول ماگ می رسد.

نحوه استفاده از تراول ماگ

در مطلب قبل به شما توضیح دادیم که تراول ماگ چیست ؟ در این بخش نحوه استفاده و عملکرد آن را بیان می کنیم. قبل از توضیح نحوه استفاده از تراول ماگ نیاز است که شما را با مکانیزم کارکرد این وسیله آشنا کنیم. برای فهمیدن روش گرم نگه داشتن قهوه و یا نوشیدنی در ماگ های سفری ، ابتدا باید بفهمید چه چیزی باعث سردشدن آن ها می شود. معمولا هر چه سرعت جهش مولکول های یک مایع بیشتر باشد ، دارای درجه حرارت بیشتری است. بنابراین هنگامی که مولکول های یک نوشیدنی داغ با هوای سرد برخورد می کند، از سرعت آن ها کاسته می شود و در نتیجه درجه حرارت نوشیدنی پایین تر می آید و اگر همچنان در مجاورت هوای سرد باقی بماند، این روند ادامه می یابد تا نوشیدنی و هوا به دمای برابر برسند. به همین دلیل است که دمای بخش بالایی نوشیدنی از دمای بخش داخلی نوشیدنی سرد تر است. اما هنگامی که نوشیدنی داغ را درون تراول ماگ می ریزیم، بدنه عایق ماگ مانع از تبادل گرما بین نوشیدنی و هوای بیرون می شود. از طرفی محفظه نگه دارنده نوشیدنی در تراول ماگ، در یک فضای خلاء قرار گرفته است، بنابراین به هیچ عنوان امکان انتقال حرارت را نخواهد داشت. به عبارت دیگر عایق کاری خلاء با بیرون کشیدن هوای بین لایه های فلزی تراول ماگ، امکان انتقال حرارت را از بین می برد. ماگ هایی که از عایق بندی خلاء بهره نمی برند و دارای دیواره های داخلی و خارجی هستند،لیوان های دو جداره نامیده می شوند و جنس دیواره داخلی آن ها معمولاً از استیل ضد زنگ است در حالی که دیواره خارجی می تواند از جنس استیل ، پلاستیک یا سایر موارد دیگر باشد.

بهترین تراول ماگ استنلی

پس بهترین توضیح در مورد نحوه استفاده از تراول ماگ این است: تراول ماگ ها دارای بدنه عایق هستند و بین فضای داخل و خارجی یک لایه خلاء  تعبیه شده است که مانع از انتقال سریع دما می شود به طوری که اگر یک نوشیدنی در ۲۰ دقیقه به دمای محیط می رسد، با استفاده از تراول ماگ که به برند و تولید کننده آن بستگی دارد، بین یک تا چهار ساعت به تاخیر می افتد. ابتدا شما نوشیدنی سرد یا گرم تان را آماده کنید. درب ماگ را باز کنید و نوشیدنی را داخل آن بریزید. سپس بلافاصله درب تراول ماگ را ببندید. درب اغلب تراول ماگ خوب و استاندارد بازار، دارای یک ضامن ماشه ای است که شما با فشار دادن آن قابلیت استفاده از نوشیدنی را پیدا می کنید و  با برداشتن دست تان درب ماگ مسافرتی بسته می شود که این امر از ریختن و تغییر دمای نوشیدنی داخل آن جلوگیری می کند.

مزایای تراول ماگ خوب

حالا که عملکرد تراول ماگ را توضیح دادیم و توضیح دادیم که تراول ماگ چیست نوبت به بررسی مزایا ماگ مسافرتی می رسد. خوردن یک فنجان نوشیدنی مورد علاقه در راه رفتن به محل کار یا مدرسه، مسیر را بسیار لذت بخش تر می کند. اما با توجه به اینکه سالانه میلیاردها لیوان یکبار مصرف به محل دفن زباله می روند، زمان آن فرا رسیده است که عادت های روزانه مصرف قهوه و چای را پایدارتر کنیم. اتحادیه اروپا در حال برنامه ریزی برای ممنوعیت پلاستیک های یکبار مصرف، از جمله فنجان های قهوه یکبار مصرف، تا سال ۲۰۳۰ است. هفت دلیل برای خداحافظی با لیوان های یکبار مصرف و خرید تروال ماگ خوب به شرح زیر است:

 • ضایعات را کاهش می دهد

یک لیوان یکبار مصرف کل اقیانوس را آلوده نمی کند، اما به این فکر کنید که سالانه چند قهوه در لیوان های یکبار مصرف می خرید. سپس به این فکر کنید که روزانه چند نفر را در حال خرید قهوه های آماده می بینید. تنها در انگلستان، سالانه ۲٫۵ میلیارد لیاون قهوه یکبار مصرف دور ریخته می شود که اکثر آن ها بازیافت نخواهند شد. کاهش ضایعات دلیل شماره یک برای خرید ماگ مسافرتی فولادی ضد زنگ قابل استفاده مجدد است ، اما مزایای فراوان دیگری نیز وجود دارد.

 • نوشیدنی شما گرم (یا سرد) می ماند

شما می خواهید قهوه خود را در زمستان گرم یا در تابستان سرد بنوشید. لیوان های پلاستیکی، استایروفوم و مقوایی کار را به خوبی انجام نمی دهند.  تراول ماگ به راحتی قهوه شما را  برای ساعت ها گرم و یا سرد نگه می دارد. می توانید قهوه خود را در دمای مناسب در هنگام رفتن به محل کار، در یک پیک نیک تابستانی ، در حین کمپینگ یا هر زمان که به نوشیدنی نیاز دارید، همراه داشته باشید.

 • عمر طولانی

شما نمی توانید یک لیوان قهوه یکبار مصرف را در پیاده روی بردارید یا آن را در یک پک پیک نیک خود برای استفاده چند باره قرار دهید. لیوان های مقوایی یا پلاستیکی قهوه در عرض چند دقیقه له می شوند و نشت می کنند! اما ماگ مسافرتی از جنس استنلس استیل از مواد محکمی ساخته شده اند. تراول ماگ را می توان داخل یک کیسه بیندازید یا بدون ترس آن را در جیب کوله پشتی خود قرار دهید، زیرا نشت نمی کند، نمی شکند یا له نمی شود. حتی وقتی با مسافر دیگری در واگن مترو شلوغ برخورد می کنید. برخلاف لیوان های قهوه یکبار مصرف، ظروف نوشیدنی استیل ضد زنگ برای مقاومت در برابر ضربه و افتادن طراحی شده اند. به علاوه، می توانید یک لیوان قهوه یا بطری آب استیل ضد زنگ را بشویید و سال ها از آن استفاده کنید.

 • طعم قهوه شما بهتر است

فنجان های قهوه استایروفوم و درب های یکبار مصرف می توانند مواد شیمیایی مضر مانند BPA را وارد نوشیدنی صبحگاهی شما کنند. آنها طعم پلاستیکی بدی به قهوه شما می دهند. فولاد ضد زنگ بوی بد یا مواد شیمیایی سمی را در خود نگه نمی دارد. با یک تراول ماگ فولادی ضد زنگ، دیگر نیازی به نوشیدن قهوه با طعم پلاستیکی نخواهید داشت.

 • باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود

یک لیوان قهوه قابل استفاده مجدد نه تنها از سیاره محافظت می کند و سلامت شما را بهبود می بخشد، بلکه در پول شما صرفه جویی خواهد کرد. بسیاری از کافی شاپ های زنجیره‌ای محبوب برای مشتریانی که لیوان‌های قهوه خود را به همراه دارند، تخفیف‌هایی ارائه می‌دهند. به علاوه، با ماگ مسافرتی خود، می‌توانید نوشیدنی مورد علاقه خود را به جای خریدن، در خانه یا محل کار آماده کنید.

 • تراول ماگ بهترین هدیه است 

اگر دوست دار محیط زیست هستید و دنبال دادن کادو به اعضای خانواده یا کارمندان شرکت تان هستید هدیه دادن یک ماگ مسافرتی بهترین انتخاب است. خانواده یا کارمندان شما قطعا با دریافت این هدیه ذوق زده می شوند و شما نیز به کاهش استفاده از لیوان های یک بار مصرف کمک می کنید.

 • شیک است

پایدار بودن فقط احساس خوبی ندارد. بلکه عالی است! تراول ماگ تولیدی برندهای معتبر شیک و ساده است و در رنگ بندی متنوع قابل تهیه می باشد.

معرفی بهترین تراول ماگ ۲۰۲۱

حالا که محدودیت های مسافرتی به آرامی در سراسر جهان برداشته و دفاتر مسافرتی شروع به بازگشایی می کند بهترین فرصت برای به روز کردن تجهیزات مسافرتی و کمپینگ است. اگر قصد دارید به محض واکسینه شدن کامل به تعطیلات بروید یا شغل شما اخیراً اعلام کرده است دورکاری برداشته شده و نیاز به مراجعه حضوری می باشد، تراول ماگ خوب یک وسیله جانبی بسیار پرکاربرد است. سرمایه گذاری در ماگ های مسافرتی نیز می تواند به شما کمک کند از فنجان های قهوه یک بار مصرف کمتری استفاده کنید که به طور کلی برای محیط زیست بهتر است. تراول ماگ های بی پایانی در بازار وجود دارد که تصمیم گیری برای خرید آن دشوار است. ما براساس توصیه های Consumer Reports که لیوان‌ها چقدر دما را حفظ می‌کنند، تمیز کردن آن‌ها چقدر آسان است، نحوه استفاده از تراول ماگ چقدر آسان است و درب‌ها چقدر نشتی دارند اقدام به رتبه بندی بهترین تراول ماگ سال ۲۰۲۱ کرده ایم. به هر لیوان یک امتیاز (از ۵ ستاره) برای حفظ دما، انعطاف پذیری، برداشتن راحت و تعویض واشر داده شده است. براساس این معیار ها و داده های مجله فوربز ۵ مورد از بهترین تراول ماگ سال ۲۰۲۱ را به شما معرفی می کنیم.

۱-بهترین تراول ماگ : ماگ مسافرتی Stanly Trigger Action

اگر روال صبحگاهی شما همیشه با یک فنجان گرم قهوه شروع می شود و به پایان می رسد، همچنین از نوشیدنی های دیگر مانند چای، لیموناد یا آب سیب استفاده کنید (نوشیدنی های گازدار توصیه نمی شود) ماگ استنلی مدل تریگر اکشن بهترین انتخاب برای شماست.

بهترین تراول ماگ استنلی

چرا استنلی تریگر اکشن بهترین تراول ماگ لیست ماست؟

Stanley برای مدت طولانی به طور دقیق از سال ۱۹۱۳ فعال است. تطبیق ماگ مسافرتی Stanley Classic Trigger-Action  با طراحی کلاسیک و عملکرد مدرن تحسین برانگیز است. به خصوص با رنگ سبز Hammertone که مشخصه محصولات استنلی است. ماگ مسافرتی تریگر-اکشن کلاسیک Stanley از فولاد ضد زنگ بادوام ۱۸/۸ ساخته شده است که بوی قهوه یا لکه‌ها را حفظ نمی‌کند. همچنین از عایق خلاء دو جداره استفاده می کند که قهوه یا چای شما را در تمام صبح گرم نگه می دارد. استنلی ادعا می‌کند که نوشیدنی‌ها را تا پنج ساعت گرم نگه می‌دارد، که در اکثر آزمایش ها که توسط تیم های کمپینگ انجام شده است صحت این ادعا تایید گردیده است. همچنین اگر هوس قهوه یا آب سرد دارید، نوشیدنی‌ها را سرد نیز نگه می‌دارد.

استنلی تریگر اکشن کلاسیک

چیزی که این ماگ استنلی را متمایز می کند، درب با عملکرد ماشه آن است. با یک دکمه فشاری تا زمانی که آن را فشار ندهیم بسته است و در جلوگیری از نشتی عالی است. برای جریان یافتن مایع، فقط دکمه ماشه را فشار دهید و لذت ببرید و به راحتی می توانید آن را با یک دست انجام دهید. مقاومت در برابر نشتی به این معنی است که شما در هر شرایطی ایمن هستید به خصوص وقتی روی میز کارتان وسایل الکترونیکی حساس دارید. در تست مقاومت و دوام هم استنلی همیشه برنده است. به علاوه، درب آن به راحتی در صورت نیاز به شستشو جدا می شود. فقط درب بالایی را باز کنید، دسته زیر درب را بچرخانید و بکشید. قطعه داخلی باید درست بیرون بیاید. سپس هر سه تکه ماگ را در ماشین ظرفشویی بیندازید (بله، قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است) و  برای استفاده بعدی آماده است. همچنین این تراول ماگ را با دست هم می توان شست، با این حال، شستن درب آن به آسانی تمیز کردن ماگ نیست. داخل کلاهک فضاهای کوچکی وجود دارد که دسترسی به آنها کمی سخت است.

بهترین تراول ماگ 2021

نکته دیگری که باید به آن توجه کنیم این است که هیچ دسته ای در قسمت بیرونی این لیوان وجود ندارد. بنابراین اگر دستتان پر است اما نمی توانید قهوه را نیاورید، نمی توانید آن را با کارابین به کوله خود وصل کنید یا آن را به دور انگشت قلاب کنید. همچنین مشخصات این لیوان را براق نگه می دارد. و از آنجایی که در برابر نشتی بسیار مقاوم است، می توانید در صورت نیاز آن را در یک جیب یا مستقیماً داخل کوله پشتی قرار دهید.

۲- ماگ مسافرتی SIGG Miracle  دو جداره

تراول ماگ سیگ مدل Miracle  با درب ضد نشتی ثبت شده، از فناوری خودکار قفل درب استفاده می‌کند و زمانی که دکمه نزدیک بالای آن را فشار دهید می توانید نوشیدن را شروع کنید. به سادگی دکمه نوشیدن را فشار دهید و رها کنید تا بسته شود. تراول ماگ سیگ مدل میراکل می تواند یک نوشیدنی سرد را تا ۱۰ ساعت در آن دما نگه دارد و عایق آن می تواند قهوه شما را تا ۲ ساعت گرم نگه دارد. فناوری Autoseal به شما کمک می کند تا زمانی که می خواهید جرعه جرعه جرعه بنوشید، حداقل حرارت ممکن از لیوان قهوه خارج می شود و امکان استفاده ایمن با یک دست و بدون ریختن تصادفی را فراهم می کند. به دلایل ایمنی یک مکانیسم قفل امنیتی اضافی وجود دارد که کانتینر را ۱۰۰٪ ضد نشت می کند حتی زمانی که در کیف شما وارونه باشد. فعال کردن مکانیسم با فشار دادن دکمه ایمن در بالای درب، به شما اطمینان بیشتری می دهد که درزگیر خودکار زمانی که در کیف شما است، ناخواسته باز نشود.

تراول ماگ سیگ
سیستم جدید نوشیدنی ثبت شده که توسط Sigg توسعه یافته است، تضمین می کند که تمیز کردن قسمت بالایی بسیار آسان است. قسمت داخلی رویه را می توان جدا کرد و شستشو داد. مواد مصنوعی به کار رفته در این ماگ مسافرتی فاقد BPA است، بنابراین می توانید مطمئن باشید که این تراول ماگ سموم را به قهوه شما منتقل نمی کند. تراول ماگ Miracle در اکثر جا لیوان‌ها قرار می‌گیرد، اما، به لطف درب ضد نشتی ثبت شده، می‌توانید آن را به سادگی در کوله‌پشتی یا کیف خود بدون هیچ گونه خطر نشت قرار دهید.

بهترین تراول ماگ سیگ

مشخصات ماگ مسافرتی میراکل

  • فولاد ضد زنگ ۱۸/۸ با کیفیت بالا
  • عایق خلاء دو جداره
  • پوشش مس برای عایق اضافی
  • نوشیدنی ها را به مدت ۱۰ ساعت سرد و ۲ ساعت گرم نگه می دارد
  • قابل استفاده با یک دست
  • وزن: ۲۳۵ گرم
  • هم در برابر نشتی و هم در برابر ریزش مقاوم است
  • سیستم آشامیدنی جدید ثبت اختراع، به راحتی جدا می شود و به راحتی تمیز می شود
  • دکمه فشاری خودکار در کنار درب
  • دکمه قفل درب برای بسته شدن ۱۰۰٪ ضد نشتی برای جلوگیری از نشت تصادفی
  • درب با طراحی ارگونومیک برای نوشیدن آسان
  • بدون BPA، BPF، BPS، فتالات، PVC و پلی کربنات
  • برای اکثر جا لیوان ها مناسب است
  • دهان باز، آسان برای پر کردن و تمیز کردن
  • ما توصیه می کنیم این محصول SIGG™ را فقط با دست بشویید. به این ترتیب کیفیت خود را مدت بیشتری حفظ می کند
  • روزانه محتویات را خالی کنید، مرتباً با دست بشویید، بگذارید وارونه خشک شود، درب آن را بردارید
  • طراحی سوئیسی

۳- تراول ماگ فولادی ضد زنگ زجیروشی مدل SM-SA60BA

برای داشتن عایق بی نظیر و حفظ گرمای بی بدیل، تراول ماگ Zojirushi بهترین انتخاب است. این ماگ داری ساختار عایق خلاء از جنس استنلس استیل دارد که می‌تواند نوشیدنی شما را در تمام طول روز سرد یا گرم نگه دارد، اما چیزی که واقعاً برجسته است، درب روکش آن است که با طراحی متفکرانه طراحی شده است. تراول ماگ Zojirushi  دارای یک دریچه هوا است که اطمینان می دهد نوشیدنی شما به راحتی خارج می شود، و یک واشر لاستیکی با مهر و موم محکم برای جلوگیری از ریختن نوشیدنی دارد. حتی یک قفل ایمنی روی درب برای جلوگیری از باز شدن آن در کیف شما وجود دارد و قطعات برای تمیز کردن آسان از هم جدا می شوند. این ماگ دارای دهانه وسیعی است که پر کردن آن را آسان می کند و داخل آن نچسب است که درتمیز کردن آسان آن بسیار موثر است.

ماگ مسافرتی خوب

۴-ماگ مسافرتی Contigo Autoseal

بسیاری از ماگ های مسافرتی دارای ظرفیت نیم لیتر هستند، اما اگر آنقدر قهوه نمی نوشید، این ماگ ۲۸۰ میلی لیتری از Contigo احتمالاً اندازه بهتری دارد. ماگ مسافرتی کوچک کانتیگو دارای طراحی جمع و جور و بدون دسته است و عایق خلاء فولادی ضد زنگ آن می تواند نوشیدنی ها را تا سه ساعت گرم یا بیش از ۱۰ ساعت سرد نگه دارد. به لطف درب ضد نشتی آن، می توان با یک دست به راحتی از این ماگ استفاده کرد . پس از اتمام نوشیدن، به طور خودکار دوباره درب آن بسته می شود تا نشت را از بین ببرد. فقط به خاطر داشته باشید که درب آن قابل شستشو با ماشین ظرفشویی است ولی بدنه آن فقط با دست قابل شستشو می باشد.

ماگ سفری کانتیگو

۵-تراول ماگ Mira

می‌توانید با این لیوان مسافرتی عایق‌شده Mira که همراه با یک صافی مناسب که درست در دهانه بطری قرار می‌گیرد، از چای تازه دم شده لذت ببرید. تراول ماگ نیم لیتری میرا از فولاد ضد زنگ بادوام است. صافی مشبک دو تکه آن برای تهیه چای و دمنوش در مسیر کار شما ایده آل است. همچنین می‌توان از آن به‌عنوان یک لیوان قهوه استاندارد استفاده کرد. این برند ادعا می‌کند که این ماگ مسافرتی نوشیدنی شما را تا ۱۲ ساعت گرم نگه می‌دارد.

ماگ سفری میرا

نتیجه گیری : تراول ماگ مناسب برای من کدام است؟

انتخاب تراول ماگ خوب و مناسب برای نوع فعالیت شما، بستگی مستقیم به سلیقه شما دارد. تمام مدل های معرفی شده بالا گزینه های مناسبی برای خرید هستند. استنلی تریگر اکشن سال ها ست در بازار ایران حضور دارد و طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. از طرفی بسیار مقاوم و بادوام است. کانتیگو نیز طراحی ظاهری بسیار جذابی دارد و نیاز کسانی که دنبال ماگ با سایز کوچک تر هستند، برآورده می نماید. ماگ مسافرتی سیگ مدل میراکل نیز طراحی بسیار جذابی دارد و هم از ترکیب رنگ های جذابی برخوردار است، در ضمن زمان زیادی نوشیدنی شما را گرم نگه می دارد. محصولات برند سیگ یکی از پرفروش ترین محصولات سایت ماست و در بین بانوان طرفداران بسیاری دارد.

دسته بندی کمپینگ و کوهنوردی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

4795+ محصولات
15269+ سفارشات تکمیل شده
18766+ کاربران
42+ مطالب وبلاگ

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین پیشنهادها و تخفیف های ما زودتر از بقیه با خبر شوید!

نمادهای ما

logo-samandehi
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت