بهترین دستکش دروازه بانی جهان

معرفی ۱۰ مورد از بهترین دستکش های دروازه بانی جهان دیدگاه خود را بنویسید

می خواهید بهترین دستکش دروازه بانی جهان در سال ۲۰۱۹ را بشناسید؟ به دنبال یک جفت جدید دستکش دروازه بان هستید؟ مطمئن نیستید که چه چیزی بخرید ، یا چه مقدار هزینه کنید؟ در این راهنما توضیح می دهبم که در هنگام خرید دستکش دروازه بانی چه ویژگی هایی را باید در نظر داشته باشید.

شخصی که می خواهد دروازه بان شود و تصمیم می گیرید که خود را در مقابل توپی که به سمت دروازه شلیک می شود سپر کند، با یک جفت دستکش دروازه بانی مناسب می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. مانند سایر تجهیزات ورزشی ، چه دستکش فوتبالی ، چه دستکش کریکت ، انتخاب مناسب گرانترین دستکشی نیست که می توانید آن را تهیه کنید. دستکش های مختلف برای دروازه بان ها با ویژگی های متفاوت طراحی شده است. ممکن است شما یک جفت دستکش سبک وزن را برای کمک به حرکات سریع دست و افزایش چسبندگی کف دست های انتخاب کنید یا  دستکش گلری ضخیم تر را ترجیح دهید تا به شما اطمینان دهد که از دست شما در برابر ضربات پای مهاجمان تیم حریف و ضرباب سهمگین توپ فوتبال مراقبت کند.

قسمت های مختلف دستکش دروازه بانی

۱-پشت دستکش دروازه بانی

وظیفه اصلی این قسمت محافظت از دستان دروازه بان هنگام مشت کردن و دفع توپ است . شرکت های مختلف تولید دستکش دروازه بانی سعی در طراحی حرفه ای و عالی این بخش از دستکش را دارند، زیرا یک دستکش با پشت دست خوب این جسارت را به دروازه بان می دهد که بی پروا به دل مهاجمین حریف بزند و بدون ترس توپ را دفع کند. وزن توپ در سرعت زیاد ،ضربات پا و سر بازیکن حریف از جمله تهدید های اصلی برای آسیب رساندن به پشت دست دروازه بانان هستند. استفاده از یک صفحه محافظ با برجستگی هایی حبابی یا شکل های دیگر بر روی قسمت استخوانی برجسته مشت و سر انگشتان که باعث دفع ضربه وارده به پشت دست می شود از جمله راه حل های معمول برای محافظت از پشت دست  گلر است.

این مطلب را هم ببینید  20 مورد از زیباترین کیت های فوتبال 2020

۲-قسمت کف دستکش گلری

کف دستکش گلری نقش اصلی را در مهار توپ بر عهده دارد و به دروازه بان در مهار صحیح و مسلط توپ یاری می رساند. بهترنی دستکش دروازه بانی، دستکشی است که کف آن از جنس لاتکس باشد زیرا کارایی بالایی را برای افزایش قدرت چنگ زنی و چسبندگی دستکش فراهم می کند. در زیر این لایه لاتکسی صفحه ای بسیار نرم به عنوان بدنه اصلی کف دستکش استفاده می کنند که به خوبی توپ در آن فرو می رود و مانند یک مکنده مانع جدا شدن دستکش از سطح کف دستکش می گردد.

۳-بند دور مچ و ساعد دستکش

بند نگهدارنده دستکش وظیفه سفت و شل کردن دستکش را بر عهده دارد. بند دور مچ و ساعد دستکش از مواد مختلفی ساخته می شود که هدف نهایی و اصلی همه آنها فیت شدن عالی دستکش با دست گلر است. مکانیزم این بندها به این صورت است که یک لایه متحرک بند بر روی یک لایه ثابت بند تابیده می شود و به راحتی قابل تنظیم است.

۴-انگشتان دست

بهترین خط دفاع دروازه بان است. انگشتان باید پشتیبانی شوند زیرا آنها نقش گرفتن و نگه داشتن توپ را برعهده دارند. برخی از دستکش ها برای حمایت بهتر، در امتداد قسمت داخلی انگشت مجهز به محافظ هستند که به انعطاف پذیری و پشتیبانی جهت جلوگیری از شکستگی استخوان و جریان بهتر خون کمک می کند. در انتخاب دستکش دروازه بانی توسط گلرها سلیقه های متفاوتی وجود دارد. بعضی از گلرها دوست دارند که قسمت انگشت دستکش کاملا فیت باشد ولی بعضی از دروازه بان های ترجیح می دهند که انگشت در داخل این قسمت آزادی حرکت داشته باشد که امری کاملا سلیقه ای می باشد.

این مطلب را هم ببینید  20 مورد از زیباترین کیت های فوتبال 2020

 

معرفی بهترین دستکش دروازه بانی جهان

بدون شک پست دروازه بانی سخت ترین موقعیتی است که در فوتبال بازی می شود. برای هدفگذاری نیاز به چابکی ذهنی و جسمی ، اعتماد به نفس و هماهنگی برتر بین چشم و عضله دارد. دروازه بان ها موظفند با دیگر بازیکنان زمین بازی فوتبال هماهنگ باشند یا به آنها فشار بیاورند تا بهترین بازی خود را به عنوان دروازه بان با نقش رهبری عالی انجام دهند. دست یک دروازه بان مهمترین ویژگی بدنی برای موفقیت در بازی پس از تمرکز ذهنی و هوشیاری است. بنابراین مهمترین ابزار پیش روی یک گلر دستکش های دروازه بانی است.

بعد از بیان این موارد و پیدا کردن آشنایی نسبی با مکانیزم دستکش گلری به معرفی ۱۰ مورد از بهترین دستکش های دروازه بانی جهان می پردازیم.

۱-  RENEGADE FURY INFERNO

کمپانی RENEGADE یک از مطرح ترین برندهای ساخت دستکش دروازه بانی است که همیشه بهترین دستکش های دروازه بانی جهان توسط این برند ساخته می شود. دستکش دروازه بانی RENEGADE FURY INFERNO سطح اطمینان دروازه بان ها را از بازی با یک جفت دستکش Renegade GK به سرعت افزایش می دهد. استفاده از لاتکس آلمانی در ساخت، جنس بخش انگشت شست PU و کف دستکش  قوسی که کنترل و گرفتن توپ را بهبود می بخشد، از ویژگی های این دستکش می باشد.

دستکش گلری RENEGADE FURY INFERNO
دستکش گلری RENEGADE FURY INFERNO

دستکش دروازه بانی RGK Fury از فناوری Endo-Tek Pro که انگشتان دست قابل جدا شدن را دارد بهره می برد. این فناوری باعث می شود انگشتان دست به عقب خم نشوند ، اما همچنان روبه جلو بسیار انعطاف پذیر هستند. لاتکس ۳ + ۳MM هم در کف دست و هم در پشت دستکش یک لایه محافظ اضافی برای عکس العمل در برابر ضربات محکم و مشت زدن ایجاد می کند. همه دستکش های Renegade GK به گونه ای طراحی شده اند که تعادل بین عملکرد و دوام برقرار کنند. کف دست لاتکس ۳ + ۳ MM بدون آسیب رساندن به گرفتن و کنترل توپ ، در برابر سایش مقاوم است. خرید دستکش RENEGADE FURY INFERNO از بخش دستکش دروازه بانی فروشگاه فراهم است.

این مطلب را هم ببینید  20 مورد از زیباترین کیت های فوتبال 2020

 

۲-  RENEGADE FURY SUB-Z

Fury Sub-Z یک دستکش دروازه بانی با فناوری  giga آلمانی حک شده بر روی دستکش برای داشتن حداکثر قدرت چسبندگی و چنگ زنی به توپ طراحی شده است. این دستکش دروازه بانی فوتبال با داشتن بدنه کامپوزیت ۳D Airmesh ، تهویه زیادی ارائه می دهد و یک دستکش فوتبال مناسب برای دروازبان هابی است که در سطح باشگاه و بالاتر بازی می کنند. این دستکش برای دروازه بان های حرفه ای که در سطح باشگاه یا بالاتر بازی می کنند و به دستکشی نیاز دارند که هنگام کنترل توپ ، احساس امنیت بیشتری دهد طراحی شده است. از برش گرفته تا گرفتن ، همه چیز در مورد این دستکش به گونه ای طراحی شده است که حتی در بالاترین سطح ، آن را نسبت به حریفان خود یک سروگردن بهتر می کند.  خرید اینترنتی دستکش RENEGADE FURY SUB-Z در وب سایت ما فراهم است.

دستکش گلری RENEGADE FURY SUB-Z
دستکش گلری RENEGADE FURY SUB-Z

ادامه دارد…

پاسخی بگذارید