بهترین اسکوتر برای بچه ها

انتخاب بهترین اسکوتر برای بچه ها دیدگاه خود را بنویسید

 بهترین اسکوتر برای بچه ها کدام است؟ کدام اسکوتر امنیت بیشتری دارد؟ بهترین اسکوتر برای بچه ها با قیمت مناسب کدام است؟ چه لوازم ایمنی برای اسکوتر سواری لازم است؟ لوازم ایمنی اسکوتر را از کجا تهیه کنم؟ این ها تعدادی از سوال هایی است که والدین در هنگام خرید اسکوتر می پرسند. ما در این مقاله قصد داریم که جوابگوی این سوالات باشیم.

اگر مجموعه های تلویزیونی نزدیک به شصت-هفتاد سال پیش راتماشا کرده باشید، می بینید که بچه ها در آن زمان  هم به دنبال اختراع جدید بودند: روروک مخصوص بچه ها. اسکوترهای یک صد سال پیش ساخته شده بودند؛ با ترکیب و سرهم بندی کردن قفسه های قدیمی و چرخ های چوبی و پلاستیکی. اساس اسکوترهای امروزی نیز هنوز همان است، همراه با لحاظ کردن نکات ایمنی بیشتر. و اکنون صد سال بعد، اسکوتر مخصوص بچه ها همانند آن زمان، به همان اندازه جذاب و مهیج است.

ویژگی های بهترین اسکوتر برای بچه ها

ظاهر – کودک شما چگونه آن را نگاه می کند؟ آیا فرزند شما می گوید “وای چه اسکوتر خوشکلی” یا با اخم و ناراحتی ومی گوید “من این اسکوتر زشت رو نمی خوام”. پس بهتر است اسکوتری را انتخاب کنیم که ظاهر جذابی برای کودک ما داشته باشد و الگوها طراحی شده بر روی اسکوتر، باعث جذب کودک شما شود.

اسکوتر بچگانه با طراحی مناسب کودکان
اسکوتر بچگانه

برای خرید این اسکوتر کلیک کنید.

طول عمر – آیا اسکوتر به اندازه کافی برای ایستادن کودک دوست داشتنی شما در طول زمان و انواع  آب و هوا مناسب است؟ با توجه به سن و سال کودک شما باید اسکوتری انتخاب شودکه توانایی تحمل وزن و فشار استفاده را داشته باشد. قطعا کودکان با سن بالاتر فشار بیشتری را به اسکوتر در حین استفاده وارد می کنند، و انتخاب نوع و بهترین اسکوتر برای بچه ها با توجه به سن کودک بسیار اهمیت دارد.

تعادل – آیا اسکوتر در حالت طبیعی به صورت ایستاده قرار می گیرد؟ یا وضعیت طبیعی آن با سوار شدن فرزند شما تغییر می کند؟این نکات در مورد تعادل اسکوتر باید ارزیابی شود. اسکوتر هنگامی که زیر پای فرزند شما قرار می گیرد نباید تعادلش از حالت طبیعی خارج شود.

اسکوتر برای کودکان 6 سال به بالا
اسکوتر برای کودکان ۶ سال به بالا

برای خرید این اسکوتر کلیک کنید.

سرعت – آیا اسکوتر روان حرکت می کند؟ آیا سریع است؟ والدین باید خود این موارد را دستی تست کنند تا ارزیابی خوبی در این مورد داشته باشند.

ویژگی های و قابلیت ها – اسکوترهای امروزه قطعا پیشرفته هستند. آنها چیزی بیشتر از یک تخته چوبی با چرخ و یک  دست متصل شده هستند. اسکوترهای امروزه مخصوص بچه ها برای انجام ترفندهای پیچیده ای مانند اسکیت بورد استفاده می شوند و شما می توانید طرح های جدیدی را برای این منظور ایجاد کنید.

وزن – این عامل زمانی مهم است که اسکوتر بچه شمادر حال سقوط باشد. یا زمانی که شما مجبور به حمل آن از پارک تا خانه باشید، زیرا فرزند شما حاضر به سوار شدن به آن نیست.

ایمنی –  مورد سختی برای ارزیابی است، زیرا ما مطمئن نیستیم که چیزی به عنوان یک اسکوتر ایمن وجود داشته باشد. به نظر می رسد اسکوترها به طور خاصی طراحی شده اند که سریع باشند و سقوط کنند. معمولا در جایی که اتومبیل ها وجود دارد رعایت نکات ایمنی و استفاده از کلاه ایمنی و بازوبند و مچ بند بسیار مهم است.

لوازم ایمنی اسکیت و اسکوتر آرنج بند، مچ بند و زانو بند آلفا
لوازم ایمنی اسکیت آرنج بند، مچ بند و زانو بند آلفا

برای خرید این محصول کلیک کنید.

لوازم ایمنی برای اسکوتر

مطمئنا ایمنی فرزندان شما چیزی نیست که دست کم گرفته شود. در هنگام خرید اسکوتر مخصوص بچه ها، لوازم جانبی اضافی وجود دارد که به طور خودکار بخشی از خرید نیست، اما شما واقعا باید آن ها را در فاکتور خرید خود قرار دهید . برخی از این موارد عبارتند از:

۱- کلاه ایمنی

اطمینان حاصل کنید که اندازه کلاه برای کودک شما مناسب باشد و مجهز به بند زیر چانه باشد. کلاه نباید شکننده باشد، زیرا در صورت وقوع حادثه نمی تواند کار حفاظت از سر را که برای آن خریداری شده است، انجام دهد و از سر فرزند عزیزانتان محافظت کند.

کلاه ایمنی اسکوتر
کلاه ایمنی اسکوتر

برای خرید کلاه ایمنی کلیک کنید.

۲- دستکش
این مورد مانند کلاه ایمنی ضروری نیست؛ دستکش ها کمک می کنند که پوست دست آسیب نبیند، در حالی که کلاه ایمنی بیشتر در مورد جلوگیری از آسیب مغزی است. اما دستکش، می تواند یک ایده عالی باشد. به احتمال زیاد، بچه شما سقوط خواهد کرد و دست آنها در حال حرکت در پیاده رو یا جاده آسیب ببیند، بنابراین قطعا کمک می کند.

۳-  پد / گارد
باز هم اینها ضروری نیستند، اما ممکن است بخواهید آنها را خریداری کنید. از این پدها می توانید برای زانوها، ساعد و آرنج ها استفاده کنید و استفاده از آن ها بسیار ساده است.

امیدواریم با این مقاله توانسته باشیم به شما در خرید بهترین اسکوتر برای بچه ها و لوازم ایمنی اسکوتر کمک کرده باشیم. شما می توانید محصولات مورد نظر خود را از فروشگاه ما تهیه کرده و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید