کیت humanrace

کیت های humanrace آدیداس چرا طراحی شده اند؟ دیدگاه خود را بنویسید

کیت humanrace آدیداس برای ۵ تیم مطرح اروپایی منچستریونایتد،رئال مادرید،آرسنال،بایرن مونیخ و یوونتوس که همکاری بلند مدتی با آدیداس دارند تولید شده است. لباس humanrace براساس فلسفه “طراحی شده با دست” به دست فارل ویلیامز و با الهام از یکی از لباس های خاطره انگیز این پنج تیم طراحی و توسط آدیداس تولید شده است. هر “پیراهن هیومن ریس” با استفاده از هنر دست نقاشی شده ، که در روند هدایت و طراحی “فارل ویلیامز” نقش اساسی داشت. در کیت humanrace برای شروع یک تی شرت نخی ساده فرآیند طراحی مهندسی معکوس حول یک تکنیک خام  و با سبکی مشابه رسم دستی روی یک قطعه بوم متمرکز شد. تمام جزئیات پیچیده در قالب رنگ از لوگو باشگاه گرفته تا لوگو اسپانسرها دوباره تصویر می شوند تا ظاهری یکپارچه با سبک خاص ایجاد کنند. این کیت ها توسط دو تیم بایرن مونیخ و یونتوس در جریان مسابقه و توسط سه تیم دیگر به عنوان پیراهن پیش مسابقه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

صحبت های فارل ویلیامز در مورد لباس humanrace  و دلیل طراحی آن

تاریخ همان چیزی است که آینده را شکل می دهد و گاهی برای نگاه به جلو ، ابتدا باید به گذشته نگاه کنیم. مهمترین قسمت فرآیند تهیه این مجموعه  آگاهی از میراث هر باشگاه و نحوه ثبت و حفظ هر لحظه از تاریخچه آنها از منظر طراحی بود. هر یک از پیراهن های جدید نمادی از میراث پنج باشگاه و یک جشن واقعی از جهانی بودن ورزش است. 

کیت humanrace آرسنال

تیم humanrace برای طراحی پیراهن توپچی های لندن یکی از شناخته شده ترین کیت های تاریخ این باشگاه لندنی را انتخاب کرده است. پیراهنی مشهور به ‘موز کبود’ که در فصول ۱۹۹۱-۱۹۹۳ بر تن این تیم بوده و در طراحی جدید مقداری به روزرسانی شده است. ویژگی های مشخص گرافیکی زیگزاگ در یک پیراهن ارزشمند برای هواداران باشگاه نه تنها به خاطر تفکر رو به جلو و سبک متمایز آن ، بلکه به دلیل دو بار قهرمان جام حذفی برای هوادارن این تیم بسیار خاطره انگیز است. امکان خرید لباس humanrace آرسنال در فروشگاه ما فراهم امده است.

این مطلب را هم ببینید  معرفی 10 مورد از بهترین دستکش های دروازه بانی جهان
کیت humanrace آرسنال
کیت humanrace آرسنال

 

لباس humanrace منچستریونایتد

پیراهن هیومن ریس منچستر یونایتد توسط فارل از روی نماد برف سفید و چاپ دانه های برف شروع شد. این لباس اولین بار به عنوان لباس دوم در فصول ۱۹۹۰-۹۲ دیده شد. این پیراهن طرحی بود که در اواخر دهه ۸۰ از صحنه موسیقی معروف شهر منچستر شکل گرفت و با یک به روزسانی مختصر در سال ۲۰۲۱ ارائه شده است. خرید اینترنتی کیت humanrace منچستریونایتد را می توانید از فروشگاه ما انجام دهید.

لباس humanrace منچستریونایتد
لباس humanrace منچستریونایتد

کیت humanrace بایرن مونیخ

تیم تحت هدایت فارل از پیراهن قرمز خانگی که تیم فوتبال بایرن مونیخ از سال ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۳ استفاده کرد الهام گرفت تا پیراهن را برای نسل جدید هواداران ابداع کند. این کیت با استفاده از رنگ اکریلیک ضخیم دوباره تصویر شده است ، زیرا در اصل به دلیل چاپ برجسته ۳ خط راه راه آن از قسمت شانه پیراهن و روی شورت ، مشهور شده است. خرید پیراهن HUMANRACE بایرن مونیخ را می توانید از فروشگاه ما انجام دهید.

کیت humanrace بایرن مونیخ
کیت humanrace بایرن مونیخ

 

کیت humanrace رئال مادرید

با گردآوری از مجموعه متمایز ، پیراهن جدید رئال مادرید از یوجی یاماموتو – دوست و همکار فرل – متشکل از طرح اژدهای فصل ۱۵-۲۰۱۴ متولد شد. در آثار هنری اصلی ، اژدها موجودی افسانه ای که نمادی از شکوه ، افتخار ، عظمت و سرعت است و همچنین پرنده ای را در برابر رنگ سیاه تک رنگ پیراهن این تیم ثبت کرده اند. تیم Human Race این طرح را با استفاده از تکنیک آب کشیده و با دست دوباره ایجاد کرده و یک اژدهای نوری را روی پیراهن ایجاد کرده که نمادی از برتری ورزشی است. سفارش لباس HUMANRACE رئال مادرید را هم می توانید از طریق فروشگاه ما انجام دهید.

این مطلب را هم ببینید  20 مورد از زیباترین کیت های فوتبال 2020
کیت humanrace رئال مادرید
کیت humanrace رئال مادرید

 

لباس humanrace یوونتوس

برای پیراهن یوونتوس تیم Human Race  دوباره به آرشیو آدیداس نگاه انداخته است تا پیراهن صورتی فصل ۱۶-۲۰۱۵ در اولین فصل همکاری آدیداس و یوونتوس کشف کند. رنگ صورتی پررنگ و زنده، مرزهای بین ورزش و سبک را محو کرده و به یک نماد جذاب از فرهنگ مدرن فوتبال تبدیل شد.  همچنین فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ سالی بود که باشگاه سه گانه داخلی سری آ را به خانه برد. امکان سفارش آنلاین پیراهن هیومن ریس یوونتوس در فروشگاه ما فراهم است.

لباس humanrace یوونتوس
لباس humanrace یوونتوس

 

خرید آنلاین کیت humanrace از وان اسپورت

تیم وان اسپورت هم زمان با رونمایی رسمی از کیت های جدید آدیداس برای این پنج تیم، اقدام به تهیه آن ها نموده و در فروشگاه وان اسپورت برای علاقمندان به پیراهن های باشگاهی موجود کرده است تا هم زمان با تمام مردم جهان امکان خرید این پوشاک در ایران هم فراهم باشد. مزایای خرید کیت humanrace از فروشگاه وان اسپورت:

  • بهترین قیمت در بین تمام فروشگاه ها
  • ساخت کشور تایلند و کیفیت درجه یک
  • جنس نخ پنبه با درجه کیفی A++
  • امکان ارسال به سراسر کشور از طریق پست و تیپاکس
  • مشاوره خرید و انتخاب سایز
  • امکان چاپ اسم و شماره با فونت اورجینال

دیدگاهتان را بنویسید