اسکیت

نمایش 1–8 از 514 نتیجه

نمایش فیلترها

انتهای محصولات

محتوایی برای بارگذاری وجود ندارد

بارگذاری محصولات بیشتر

اسکیت امروزه به یکی از تجهیزات تفریحی کودکان و بزرگسالان در سراسر دنیا تبدیل شده است. کفش اسکیت برای نیازهای مختلف و در انواع بچه گانه، اگرسیو، خیابانی، سرعت و فیتنس تولید می شود. خرید اسکیت مناسب برای سبک اسکیت دلخواه ما که بتواند نیاز ما به این محصول را به بهترین شکل برآورده نماید، یکی از موارد بسیار مهم است. زیرا انتخاب اشتباه اسکیت باعث دلزدگی ، عدم رشد مهارت های اسکیت و ناتوانی در اجرای تکنیک های این رشته می شود. قطعا قیمت اسکیت استاندارد بالاتر از اسکیت های چینی بی نام و نشان با نام های عجیب و غریب است. یکی از نکات مهم این اسنت که هیچ وقت نباید کیفیت را فدای قیمت کفش اسکیت نماییم. به خصوص در اسکیت های بچگانه باعث به وجود آمدن عوارض جبران ناپذیری می شود . زیرا محصولات بی نام و نشان چینی بدون رعایت کوچک ترین استاندارهای سلامت اقدام به تولید کفش اسکیت می کنند و محصولات شان را فقط برای بازر ایرانی و کشورهای جهان سوم تولید می کنند و حتی بسیاری از کفش های چینی بازار ایران اجازه فروش در چین را به دلیل غیر استاندار بودن ندارند. در این بخش قصد داریم کامل ترین مشاوره خرید اسکیت در اینترنت را در اختیار شما قرار دهیم.

تاریخچه اسکیت

اسکیت احتمالاً  اولین بار از اسکاندیناوی یا شمال اروپا سرچشمه گرفته است، جایی که اسکیت روی یخ راهی آسان برای طی مسافت های کوتاه بود. در اوایل قرن هفدهم ، هلندی های که در زمستان روی کانال های یخ زده اسکیت می کردند، یک شکل ابتدایی از اسکیت را ابداع کردند که با اتصال قرقره های چوبی به یک سکو برای سفرهای مشابه در هوای گرمتر ساخته شده بود.

اسکیت در قرن هیجدهم

اولین اسکیت به طور رسمی در لندن در سال 1760 ظاهر شد. مخترع این اسکیت که احتمالاً یک طرح خطی است، ناشناخته است و در تاریخ گم شده است.

اولین مخترع شناخته شده اسکیت ، جان جوزف مرلین بود . مرلین در 17 سپتامبر 1735 در هویس بلژیک متولد شد. او در نهایت تبدیل به سازنده سازهای موسیقی و مخترع مکانیک شد. یکی از اختراعات او یک جفت اسکیت با یک خط چرخ فلزی کوچک بود. وی برای تبلیغ موزه خود اسکیت می پوشید. اعتقاد بر این است که یکی از شیرین کاری های او در سالن رقص به دلیل نقص منجر به یبرخورد شدید به یک دیوار آینه ای شد. در قرن بعد ، چرخ های اسکیت غلتکی از طرح خطی پیروی کردند.

ایده اسکیت درون خطی در سال 1789 با Lodewijik Maximilian Van Lede و اسکیت او به فرانسه راه یافت که او patin را terre نامید در فرانسوی به “اسکیت زمینی” یا “اسکیت روی زمین” ترجمه می شود. اسکیت های ون لد شامل یک صفحه آهنی با چرخ های چوبی بود. او مجسمه ساز در آکادمی بروژ پاریس بود و بسیار عجیب و غریب تلقی می شد.

پیشرفت طراحی اسکیت در قرن نوزدهم

در سال 1819 اولین اسکیت خطی ثبت شد و تا 1863 که اسکیت های دو محور  توسعه یافت ، باقی ماند. این اسکیت چهار چرخ امکان کنترل بیشتر را فراهم کرد و محبوبیت آنها به سرعت در آمریکای شمالی و اروپا گسترش یافت. اسکیت چهار چرخ به سرعت بر صنعت تولید اسکیت مسلط شد. برخی از شرکت ها به طراحی اسکیت با استفاده از چرخ در یک راستا ادامه دادند ، اما جدی گرفته نشدند.

Petitbled ، اولین اسکیت غلتکی ثبت شده ، خطی بود. این اختراع در پاریس و در سال 1819 ثبت شد. اختراع M. Petitbled دارای سه چرخ داخلی بود که یا چوب ، فلز یا عاج بودند. او فکر می کرد این اسکیت به یک اسکیت باز اجازه می دهد تا حرکت اسکیت روی یخ را شبیه سازی کند، اما ساختار چرخ اجازه نمی دهد و چرخ ها همچنان روی سطوح سخت می لغزند.

رابرت جان تایرز ، اسکیت باز روی یخ لندنی ، یک اسکیت به نام Rolito را با پنج چرخ در یک ردیف در قسمت پایین بوت ثبت کرد. چرخ های وسطی بزرگتر از چرخ های دو سر قاب بودند تا اسکیت باز بتواند با تغییر وزن خود مانور دهد ، اما رولیتو امروز نمی تواند مسیری منحنی مانند مشابه اسکیت های امروزی را طی  کند.

در فرانسه ، ژان گارسین حق اختراع “Cingar” را دریافت کرد. این نام با معکوس کردن هجا های نام خانوادگی وی ایجاد شده است. Cingar یک اسکیت خطی با سه چرخ بود. گارسین پیست اسکیت باز کرد ، اسکیت آموزش داد و حتی کتابی به نام Le Vrai Patineur  (“اسکیت باز واقعی”) نوشت  . گارسین مجبور شد پیست خود را به دلیل وارد آمدن آسیب های ناشی از اسکیت به شاگردانش تعطیل کند.

مسیو و مادام دوما ، رقاصان حرفه ای ، در سال 1840 در تئاتر پورت سن مارتین پاریس اجرای اسکیت فانتزی را رهبری کردند. در میخانه Corse Halle ، در نزدیکی برلین ، گارسون هایی حضور داشتند که با کفش اسکیت به مشتریان خدمات می دادند. این امر به دلیل اندازه بزرگ سالن های آبجو در آلمان در آن زمان مورد نیاز بود.

اولین استفاده موفق از اسکیت با چرخ در سال 1849 توسط لوئیس لگرنج ثبت شد ، که آنها را برای شبیه سازی اسکیت روی یخ در اپرای فرانسه ، “Le Prophete” ، ساخت. این کفش اسکیتا مشکلات عمده ای داشت زیرا اسکیت بازهایی که از آنها استفاده می کردند نمی توانستند با موفقیت مانور دهند.

نیمه دوم قرن نوزدهم و پیشرفت در ساخت کفش اسکیت

 در سال 1852 J. Gidman  انگلیسی برای ثبت اختراع اسکیت های مجهز به بلبرینگ درخواست داد. او مجبور بود 30 سال منتظر بماند تا آنها را در حال استفاده در اسکیت ببیند. در سال 1857  پیست های اسکیت عمومی در Floral Hall و Strand لندن افتتاح شد. اسکیت وودوارد در لندن در سال 1859 با چهار چرخ لاستیکی ولکانیزه در هر قاب برای کشش بهتر از چرخ های آهنی روی کف چوبی اختراع شد. مانند رولیتو ، این اسکیت ها دارای چرخ های میانی بودند که بزرگتر از چرخ های انتهایی بودند تا بتوانند راحت تر بچرخند ، اما این مشکلات مانور را برطرف نکرد. این اسکیت توسط جکسون هاینس ، بنیانگذار اسکیت هنری مدرن ، برای نمایشگاه ها استفاده شد.

در سال 1860 روبن شالر ، مخترع اهل مدیسون ، کانکتیکات ، یک اسکیت طراحی کرد که برای حل مشکل قابلیت مانور طراحی شده است. شالر ثبت اختراع Parlor Skate را انجام داد ، اولین اختراع اسکیت غلتکی که توسط اداره ثبت اختراعات ایالات متحده صادر شد. این اسکیت دارای چهار چرخ بود که توسط سنجاق هایی به یک آویز متصل شده بود که شبیه فریم های خطی امروزی بود. آنها یک حلقه لاستیکی یا چرمی روی چرخ ها ارائه دادند تا به آنها اجازه دهد سطح اسکیت را بگیرند. این سبک کفش اسکیت هرگز به مورد استفاده قرار نگرفت و  کسی برای خرید اسکیت “پارلو” رغبتی نشان نداد.

در سال 1983 جیمز پلیمپتون ساخت اسکیت چهار چرخ را آغاز کرد . هنگامی که او  این اسکیت را اختراع کرد ، آنها کنترل بیشتری نسبت به مدل های با چهار چرخ در یک راستا داشتند و استفاده از آنها بسیار راحت تر بود. پلمپتون یک جفت چرخ را در جلو و دیگری را در عقب قرار داد. او چرخ ها را روی محورها قرار داد ، بنابراین آنها می توانند مستقل از قاب بچرخند، بنابراین اسکیت سوارها می توانستند در جهت چرخش خود خم شوند.

در سال 1866 پلیمتون اسکیت چهار چرخ به سبک دو چرخ در جلو و چهار چرخ را ابداع کرد.اولین اسکیت Plimpton به کفش چسبیده بود ، اما در طراحی های بهتر از بندهایی با سگک استفاده شد. پلیمپتون یک زمین اسکیت در  مرکز تجارت مبلمان خود در نیویورک نصب کرد که اسکیت را به مشتریان اجاره می داد. او سپس انجمن رولر اسکیت نیویورک را تأسیس کرد ، تست های مهارت اسکیت را معرفی کرد ، در شمال شرقی پیست های اسکیت را اجرا کرد و برای درس دادن به آنجا سفر کرد. چهار سال بعد ، مدال های آزمون مهارت در 20 کشور که اسکیت پلمپتون در آن استفاده می شد ، اهدا می شد. به این روش وی بازار خرید اسکیت خودش را گسترش داد.

شروع استفاده از بلبرینگ در چرخ های اسکیت

ویلیام باون طرحی را برای چرخ های اسکیت در بیرمنگام انگلستان ثبت کرد. طراحی بوون تلاش کرد دو سطح بلبرینگ یک محور ، ثابت و متحرک را از هم دور نگه دارد. باون از نزدیک با جوزف هنری هیوز همکاری کرد ، که عناصر یک سیستم قابل تنظیم یا رولبرینگ قابل تنظیم را مشابه سیستم مورد استفاده در چرخ های اسکیت و اسکیت بورد امروزه ثبت کرد.

Levant M. Richardson با ثبت اختراع از بلبرینگ های فولادی در چرخ های اسکیت برای کاهش اصطکاک استفاده کرد و به اسکیت بازان اجازه داد تا سرعت را با حداقل تلاش افزایش دهند. اختراع چرخ های بلبرینگ دار باعث شد اسکیت ها به راحتی بچرخند و وزن کفش های اسکیت کمتر شود.

قرن بیستم و حرفه ای تر شدن کفش های اسکیت

پایان قرن نوزدهم و سالهای اولیه قرن بیستم ظاهر چرخه اسکیت هایی با ساختارهای مشابه اسکیت مدرن به صورت آنلاین بود. آنها در پاسخ به نیاز به اسکیت روی انواع سطوح اختراع شدند و اولین گام در توسعه اسکیت بودن. در این دوره خرید اسکیت توسط مردم رونق یافت و قیمت اسکیت به دلیل همه گیر شدن استفاده از این محصول کاهش یافت. در ادامه مطلب  تغییرات اسکیت در قرن بیستم را بررسی می کنیم.

شرکت Peck & Snyder یک اسکیت خطی با دو چرخ را در سال 1900 ثبت کرد. در سال 1902 بیش از 7000 نفر در شب افتتاحیه پیست اسکیت عمومی Coliseum در شیکاگو شرکت کردند. جان جی یانگ از شهر نیویورک یک اسکیت خطی با طول قابل تنظیم و گیره ای ایجاد و ثبت اختراع کرد. در سال 1910 شرکت اسکیت رولر اسکیت سه چرخ خطی را با کفش چرمی و چرخ عقب بالا طراحی کرده است تا اسکیت باز بتواند روی چرخ مرکزی بچرخد. این محصول برا هاکی توسط شرکت رولر هاکی شهر نیویورک در سال 1910 با چکمه های شرکت ورزشی بروکس ساخته شد.

کریستین سیفرت ، از Deerfield ، ایلینوی ، طرح یک اسکیت ارزان قیمت را ثبت کرد ، که نه تنها می تواند در پیاده روها مورد استفاده قرار گیرد بلکه به چرخ های لبه تیز ، روی یخ تبدیل می شود. تبلیغات ادعا می کند که Jet Skate تنها اسکیت با ترمز است که سریع متوقف می شود. این ادعا احتمالاً نادرست است زیرا در آن زمان چندین ترمز اختراع و ثبت اختراع شده بود. ترمز Jet Skate شباهت زیادی به ترمزهای پاشنه امروزی داشت و طوری طراحی شده بود که از آن استفاده شود. ترمزها همیشه یک مشکل طراحی برای تولید کنندگان اسکیت بوده اند.

ثبت اختراع اولین اسکیت اینلاین در امریکا

در سال 1953 اولین حق ثبت اختراع ایالات متحده برای اسکیت مدرن ، تحت شماره ثبت US 2644692 در ژوئیه 1953 به ارنست کالرت از سانتا آنا ، کالیفرنیا اعطا شد. آنها در شماره آوریل 1950 “مکانیک محبوب” و در شماره آوریل 1954 “علم عامه” ظاهر شدند.

یک اسکیت خطی با 2 چرخ لاستیکی مصنوعی و بدون ترمز توسط شرکت Rocker Skate در بربانک ، کالیفرنیا توسعه داده شد. در شماره “نوامبر 1953” در “Science Popular” و در شماره فوریه 1954 در “مکانیک محبوب” تبلیغ شد. تبلیغات آنها را “آرام ، سریع و مناسب برای توقف و گردش” توصیف کرد.

در سال 1960 شرکت اسکیت شیکاگو سعی می کند اسکیت مشابه تجهیزات امروزی را به بازار عرضه کند ، اما  محصوصل آن ها متزلزل بود و ترمزها قابل اعتماد نبودند.

پس از آن شرکت اسکیت رول شیکاگو اسکیت را با بوت تولید کرد. این سبک اسکیت، اسکات اولسون را تحت تأثیر قرار داد. این اسکیت ها دارای چهار چرخ در یک خط بودند که چرخ جلو و عقب آن مانند یک تیغ اسکیت روی یخ از بوت فراتر رفته بود و نقش مهمی در توسعه اسکیت درون خطی ایفا کردند.

در انگلستان ، Tri-Skate توسعه یافت ، یک اسکیت با سه چرخ ، کفش چرم بلند و یک درپوش در جلو. طبق گزارش مقالات هلندی در این زمینه ، بیش از 100000 جفت اسکیت در هلند و کشورهای همسایه فروخته می شود. این اتفاق قبل از توسعه RollerBlade رخ داد  و باید آن را یک موفقیت بزرگ دانست. جزئیات ریشه های Tri-Skate نامشخص است.طرح یا آمریکایی یا هلندی است ، قاب ها در انگلستان توسط Yaxon (تولید کننده اسباب بازی) و بوت های فیگور در ایتالیا ساخته شده است. این بدان معناست که اسکیت در آن کشورها نیز فروخته شد.

سال 1979 ظهور شرکت رولربلید 

اسکات و برنان اولسون ، برادران و بازیکنان هاکی از مینیاپولیس ، مینه سوتا ، یک جفت اسکیت در شیکاگو پیدا کردند و با استفاده از مواد مدرن طراحی مجدد آنها را آغاز می کنند. آنها چرخ های پلی اورتان را اضافه کردند و قاب ها را به بوت های هاکی روی یخ وصل کردندو یک ترمز انگشتی لاستیکی به طرح جدید اضافه نمودند. این تغییرات برای آموزش هاکی روی یخ در شرایطی که یخ در دسترس نیست در نظر گرفته شد. پس از بیش از 200 سال آزمایش و خطا ، اسکیت امروزی آماده ظهور است.

اسکات و برنان اولسون ورزش های نوآورانه Ole را تأسیس کردند که تبدیل به Rollerblade ، Inc شد  ،  پس از خرید اسکیت های اینلاین بدون ترمز به بازیکنان هاکی که اولین پذیرندگان بودند، برادران اولسون  اسکیت جدیدی را معرفی کردند که هرگز در تاریخ ورزش اسکیت دیده نشده بود. اصطلاح مناسب برای توصیف این اسکیت ، اسکیت رولر یا اسکیت اینلاین است ، اما Rollerblade آنقدر تأثیر گذاشت که علی رغم این واقعیت که Rollerblade یک تولید کننده اسکیت است ، این نام مترادف با این ورزش شده است.

در سال 1984 ، اسکات اولسون ترمز پاشنه پا را اضافه می کند تا به مبتدیان کمک کند از ترس ناتوانی در توقف عبور کنند.

تاجر مینیاپولیس ، باب ناگل جونیور ، شرکت اولسون را خریداری کرد و در نهایت به Rollerblade ، Inc تبدیل  شد. این اولین شرکتی نبود که اسکیت اینلاین( اسکیت با چهار جرخ در یک راستا) تولید می کرد ، اما Rollerblade اسکیت اینلاین را گسترش داد و بازیکنان هاکی را با ارائه اسکیت راحت با قابلیت اطمینان و راحتی بالا به خرید اسکیت های تولیدی خود ترغیب کرد. استفاده از ترمز میلیون ها نفر را به ورزش اسکیت جذب کرد. همچنین قیمت اسکیت بسیار کاهش یافت و برای همه قابل استفاده شد.

Rollerblade ، Inc ، شروع به فروش اسکیت به عنوان تجهیزات تناسب اندام و تفریح کرد. Rollerblade Inc مدلهای Macro و Aeroblades را تولید کرد. این مدل ها اولین اسکیت هایی بودند که به جای بندهای بلند که به بند نیاز داشت ، با سه سگک بسته می شدند.

در سال 1990 شرکت Rollerblade برای تولید اسکیت رزین ترموپلاستیک تقویت شده با شیشه (پلی آمید دورتان) را جایگزین ترکیبات پلی اورتان که قبلاً استفاده می شد، کرد. این باعث شد وزن متوسط ​​اسکیت تقریباً پنجاه درصد کاهش یابد.

در سال 1990 ، توسعه دهندگان اسکیت بار دیگر به تلاش برای یافتن طرح ها و موادی روی آوردند که به اسکیت بازان اجازه می دهد تا بیشتر از یخ و چهار چرخ غلتکی شبیه سازی کرده و مانورهای اسکیت رقص را انجام دهند. اسکیت بازها مزایای رقابتی اسکیت های اینلاین ، به ویژه افزایش سرعت را کشف کردند. طراحان اسکیت همچنین شروع به بررسی اندازه چرخ ها و هم ترازی قاب کردند. با این حال ، بیشتر پیشرفت ها در این دهه برای هاکی روی یخ و تمرینات متقابل سرعت یخ برای اسکیت بازان در نظر گرفته شد

در سال 1993 شرکت Rollerblade، Inc  تکنولوژی Active Brake Technology را توسعه داد . یک پایه فایبرگلاس در یک سر به بالای قسمت عقب و در انتهای دیگر آن به ترمز لاستیکی متصل شده بود و به شاسی در چرخ عقب متصل شده بود. اسکیت بازها پیش از ABT برای تماس با زمین پای خود را به عقب خم کرده بودند ، بنابراین این طراحی ترمز جدید ایمنی را افزایش داد.

نکات مهم خرید اسکیت

هنگام خرید اسکیت حتما باید یه سری نکات مهم را در نظر داشته باشیم. آیا به حرف های هر مربی اسکیتی باید اعتماد کنیم؟ آیا فروشنده ها هنگام فروش اسکیت به ما همه حقایق را بیان می کنند؟ قیمت اسکیت با توجه به چه عواملی تهیه می شود؟ آیا خرید اسکیت ارزان کار درستی است؟اینکه از چه برندهایی خرید کنیم؟ از چه تجهیزاتی استفاده کنیم؟ مراکز معتبر آموزش اسکیت کدام اند؟ هنگام خرید اسکیت بچه گانه به چه نکاتی باید توجه کرد؟ اسکیت بزرگسال معتبر بازار کدامند؟ این ها سوالاتی هستند که در این بخش قصد پاسخگویی به آن ها را داریم؟

هنگام خرید اسکیت به حرف مربی اعتماد کنیم؟

هنگام مراجعه به پیست اسکیت خیلی از مربی ها از شما می خواهند که برندی که آن ها معرفی می کنند تهیه کنید. در این شرایط بهترین کار این است که خودتان به انگلیسی و فارسی نام برند تولید کننده اسکیت را در اینترنت سرچ کنند. برندی که مربی به شما معرفی می کند وب سایت رسمی داشته باشد. معمولا شرکت های معتبر تولید اسکیت مانند رکسا، روسز، رولربلید و سبا دارای وب سایت معتبر هستند که جدیدترین محصولات تولیدی این برندها  را به همراه قیمت اسکیت، مشخصات و عکس اسکیت را در وب سایت شان قرار داده اند و شما به راحتی می توانید جنس اصل و تقلبی را از هم تشخیص دهید. به شما توصیه می کنیم در صورتی که مربی به شما اسکیت چینی بی نام  و نشان توصیه کرد حتما از ثبت نام فرزندتان در آن پیست خودداری فرمایید. معمولا این دسته از مربیان به خاطر سود از فروش اسکیت های درجه چندم اقدام به معرفی این کفش اسکیت ها به شما می کنند و مربی که سود را به سلامت فرزند شما ترجیح می دهد واقعا می تواند مربی خوبی برای فرزند شما باشد؟

آیا به حرف فروشنده هنگام خرید اسکیت اعتماد کنیم؟

معمولا بیشتر فروشنده ها برندی که موجود داشته باشند و سود بیشتری را نصیب آن ها کند، توصیه می کنند. پس بهترین کار این است که خودمان از مشاوره مربیان معتبر استفاده کنید، از فروشگاه های معتبر اینترنتی مشاوره بگیریم و در اینترنت بهترین مارک های اسکیت را سرچ کنیم یا برندی که فروشنده به ما اعلام می کند را در اینترنت جستجو کنیم تا بتونیم انتخابی درست داشته باشیم.

قیمت اسکیت با توجه به چه عواملی تعیین می شود؟

در تعیین قیمت اسکیت مهم ترین عامل کشور تولید کننده است. اسکیت های اروپایی مانند رکسا قیمت بالاتری دارند. اسکیت رکسا در خود کشور ایتالیا تولید می شود و یکی از معتبرترین کفش اسکیت های بازار ایران است. اسکیت های روسز، رولربلید و فیلا تحت لیسانس شرکت سازنده ایتالیایی در کشور چین تولید می شود که مطابق با استاندارد شرکت های سازنده ایتالیایی در چین تولید می شود.  معمولا این اسکیت های قیمت بالاتری در بازار دارند.

مورد دوم جنس رویه اسکیت است. امروزه اسکیت های رویه هارد قیمت بالاتری نسبت به اسکیت های رویه سافت دارند. اسکیت های رویه سافت رفته رفته استقبال مردم را به دلیل عدم مراقبت کافی از پا از دست داده اند و همین مورد باعث شده است که برندهای معتبر تولید این نوع اسکیت ها را کنار بگذارند. معمولا مدل های سافت کفش اسکیت امروزه توسط برندهای کم  نام و نشان تولید می شود که برای بازاریابی این محصولات را با قیمت پایین عرضه می کنند.

مورد بعدی که در قیمت تاثیر گذار است برخورداری از فریم کامپوزیتی، چرخ های باکیفیت و بلبرینگ با abec بالا است که مستقیم بر کیفیت سواری کفش اسکیت تاثیر گذار است.

آیا خرید اسکیت ارزان کار درستی است؟

شما در صورت تهیه اسکیت ارزان کیفیت را فدای قیمت اسکیت کرده اید. قطعا کفش اسکیت ارزان قیمت از برندهای غیرمعتبر هستند. استاندارد تولید در ان ها راحت نشده است. از بلبرینگ و چرخ های بی کیفیت استفاده می کنند که در اثر استفاده پس از کوتاه مدت کارایی خود را از دست می دهند. همچنین از فریم های فلزی با آلیاژ ضعیف استفاده می کنند که پس از مدتی استفاده تغییر حالت داده و باعث عدم تعادل اسکیت سوار می شود.

برندهایی خرید کنیم؟

همیشه برندهای معتبر و جهانی اقدام خرید اسکیت نمایید. معتبرترین بردهای جهانی بازار ایران اسکیت های زیر هستند:

 • رکسا
 • رولربلید
 • روسز
 • فیلا
 • سبا

البته برند چینی فلایینگ ایگل نیز که تحت لیسانس اسپانیا اقدام به تولید اسکیت در کشور چین می کند و هم چنین برند رولکن جز محصولات قابل قبول بازار هستند.

از چه تجهیزاتی استفاده کنیم؟

هنگام خرید اسکیت حتما باید از لوازم ایمنی استفاده کرد و خرید لوازم ایمنی و کلاه حتما توصیه می گردد. البته کیف اسکیت هم برای حمل راحت تجهیزات این ورزش توصیه می شود. پس لوازم جانبی این ورزش موارد زیر هستند:

 • کلاه
 • آرنج بند
 • مچ بند
 • زانوبند
 • کیف یا کوله

مراکز معتبر آموزش اسکیت کدام اند؟

همیشه سعی کنید فرزندانتان را به پیست های معتبر آموزش اسکیت بفرستید و از فرستادن فرزندانتان نزد افرادی که مجوزهای لازم را ندارند و در پیست اسکیت استاندارد آموزش این رشته را انجا نمی دهند، خودداری کنید. در زیر تعدادی از معروف ترین پیست های تهران را به شما معرفی می کنیم:

 • پیست آجودانیه تهران
 • پیست پارک ساعی
 • پیست قیطریه
 • پیست پارک شهر
 • پیست برق آلستوم
 • پیست امید شهر
 • پیست ایرانشهر خیابان طالقانی

هنگام خرید اسکیت بچه گانه به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 • حتما اسکیت رویه هارد تهیه کنید
 • برای اسکیت بچگانه حتما باید اسکیت با سایز متغیر تهیه نمایید
 • جنس کلاه و لوازم ایمنی اسکیت استاندارد باشد
 • حتما از برندهای معتبر خرید کنید
 • از برندهای متفرقه چینی به هیچ عنوان خرید نکنید

اسکیت بزرگسال معتبر بازار کدامند؟

اسکیت های بزرگسال بسته به نیاز های شما دارای مدل های مختلفی است. اگر برای استفاده روزمره دنبال اسکیت هستید سری تویستر رولربلید یک انتخاب ایده ال است. همچنین اسکیت روکسا مدل xtreme-4  یکی دیگر از بهترین های این سری است.

4122+ محصولات
14746+ سفارشات تکمیل شده
7260+ کاربران
35+ مطالب وبلاگ

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین پیشنهادها و تخفیف های ما زودتر از بقیه با خبر شوید!

نمادهای ما

logo-samandehi
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت