بهترین اسکیت پسرانه

خرید بهترین اسکیت پسرانه با هر بودجه ای دیدگاه خود را بنویسید

فصل تابستان اوج خرید کفش اسکیت پسرانه و اسکیت دخترانه است. ما قبلا  در یک مقاله بهترین اسکیت های دخترانه صورتی بازار را برای خرید به شما معرفی کردیم. ولی حالا نوبت آقا پسرای گله. خوب وقتشه بهترین انتخاب هایی که برای اسکیت پسرانه با هر بودجه ای داریم را معرفی کنیم. امسال فصل اسکیت به خاطر کرونا رونق سال های قبل رو نداره ولی باز هم نمی شه بچه ها را محدود کرد. بچه ها برای شاد و سرحال بودن نیاز به بیرون رفتن از منزل دارند و اسکیت ورزشی هست که تک نفره هم می شه انجام داد پس احتمال انتقال بیماری کمتر از سایر ورزش هاست. حالا نوبت این می رسه که ببینیم با هر بودجه ای چه کفش اسکیت پسرانه ای می تونیم تهیه کنیم.

بهترین اسکیت های پسرانه زیر ۱ میلیون تومان

گرونی دلار در سال ۹۹ باعث شده خیلی از اسکیت های پسرونه که سال قبل با بودجه زیر ۱ میلیون تومان می توانستیم تهیه کنیم دیگه قابل تهیه نباشند ولی بازم دو مدل باکیفیت و پرفروش هنوز قیمت زیر ۱ میلیون تومان دارند. در این رنج قیمت بیشتر اسکیت هایی موجود است که برای بازی و تفریح در پارک مورد استفاده قرار می گیرند و در تعداد کمی از پیست ها مورد تایید قرار می گیرند.

کفش اسکیت کبالت

کفش اسکیت پسرانه کبالت دارای تک رنگ آبی-مشکی و با رویه هارد است. این کفش اسکیت به همراه کلاه و لوازم  ارائه می شود و در سه سایز متغیر ۲۶-۳۰ ، ۳۱-۳۵ و ۳۶-۴۰ و قیمتی حدود ۷۰۰ هزار تومن به فروش می رسد. این محصول در ایران تولید می گردد ولی نسبت به قیمت از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است.

کفش اسکیت کبالت پسرانه

کفش اسکیت پسرانه اکشن

اسکیت اکشن در رنگ های پسرانه آبی، زرد و قرمز دیگر انتخاب شما با بودجه زیر ۱ میلیون تومان است. این کفش اسکیت دارای رویه سافت و کتانی مانند به همراه کلاه، لوازم و کیف می باشد. این کفش اسیکت دارای فک بسیار محکمی است که در این رنج قیمت، کیفیتی در حد اسکیت های بالای یک میلیون تومان دارد. این کفش اسکیت دارای سه سایز متغیر ۳۱-۳۴ ، ۳۵-۳۷ و ۳۸ -۴۱ است و قیمتی در حدود ۸۳۰۰۰۰ تومان دارد.

این مطلب را هم ببینید  بهترین مارک های کفش اسکیت سرعت بازار کدامند؟

کفش اسکیت اکشن

با بودجه بین ۱ تا ۱٫۵ میلیون تومان چه کفش اسکیتی می توان تهیه کرد؟

در رنج قیمتی بین ۱ تا ۱٫۵ میلیون تومان چند انتخاب دیگر داریم که هم شامل اسکیت رویه هارد می باشد و هم اسکیت های پسرانه با رویه سافت. این رنج قیمت شامل اسکیت های است که در بعضی از پیست ها مورد تایید قرار می گیرند.

اسکیت پسرانه رادیوس

کفش اسکیت رادیوس دارای رویه سافت یا کتانی مانند است و در سه سایز متغیر ۳۰-۳۳ ، ۳۴-۳۷ و ۳۸-۴۱ ارائه می گردد. رویه این کفش اسکیت پسرانه سافت است و به همراه کلاه و لوازم بسیار باکیفیت ارائه می گردد. همچنین کیفیت چرخ های این اسکیت بسیار بالاست و بلبرینگ چرخ های باکیفیتی دارد.

 

اسکیت فلاینگ ایگل مدل NT COMBO

فلاینگ ایگل پسرانه مدل NT از دیگر انتخاب های ما در این رنج قیمت و با رویه هارد است. این اسکیت از نظر کیفیت کفش اسکیتی متوسط است ولی طراحی بسیار زیبایی دارد و در نگاه اول کودک شما را شیفته خود می کند. این کفش دارای دو سایز متغیر ۲۸-۳۱ و ۳۲-۳۵ است و برای بچه های زیر ۸ سال طراحی شده است که وزن سبکی دارند و فشار زیادی به کفش اسکیت وارد نمی کنند.

flying eagle اسکیت

اسکیت فیلا مدل X-ONE

 کفش اسکیت پسرانه FILA X-ONE یکی از کفش اسکیت های بسیار باکیفیت در این رنج قیمت است . این محصول مورد تایید بیشتر پیست های اسکیت می باشد و با داشتن رویه سافت و سه سایز متغیر ۲۸-۳۲ ، ۳۲-۳۶ و ۳۶-۴۰  یکی از بهترین گزینه ها در این رنج قیمت می باشد.

کفش اسکیت فیلا

بهترین کفش های اسکیت پسرانه بازار در رنج قیمت ۱٫۵ تا ۲ میلیون تومان

در صورتی که قصد دارید فرزندتان را برای آموزش اسکیت به پیست بفرستید کفش های اسکیتی که برند هستند و در رنج قیمتی بالاتر از ۱٫۵ میلیون تومان می باشند، باید انتخاب شما باشید. این کفش ها در تمام دنیا برای آموزش اسکیت مورد استفاده قرار می گیرد و در صورتی که شما می خواهید فرزندتان تکنیک های اسکیت را به بهترین نحو بیاموزد حداقل بودجه ای شما باید در بازه ۱٫۵ تا ۲ میلیون تومان باشد.

این مطلب را هم ببینید  بهترین اسکیت های دخترانه صورتی بازار کدامند؟

فلاینگ ایگل مدل S6S

کفش اسکیت پسرانه FLYING EAGLE S6S بهترین محصول برند فلاینگ ایگل است. این اسکیت دارای رویه هارد است و در دو رنگ مشکی و آبی پسرانه ارائه می گردد. این کفش اسکیت درای سه سایز متغیر ۲۸-۳۲ ، ۳۳-۳۷ و ۳۸-۴۲ است و با طراحی زیبا، کیفیت عالی و طراحی ارگونومیک با اینکه تنها چند سال از حضورش در بازار اسکیت ایران می گذرد، توانسته است علاقمندان بسیاری را به خود جذب کند. قیمت این اسکیت در حال حاضر در بازار ۱٫۷۸۰٫۰۰۰ تومان است.

اسکیت فلاینگ ایگل S6S

روسز مدل اورلاندو ۴

کفش اسکیت روسز پسرانه از آن مدل کفش های اسکیتی است که به دلیل داشتن نسخه فیک در بازار ، حتما باید از فروشگاه های معتبر خریداری شود. اسکیت روسز در سه سایز متغیر ۲۵-۲۹ ، ۳۰-۳۵ و ۳۶-۴۰ ارائه می گردد ولی بیشتر سایزهایش در بازار ناقص شده است. رنگ پسرانه این مدل مشکی-فسفری، زرد و آبی می باشد. رویه اسکیت پسرانه ROCES ORLANDO 4 هارد است و به همراه پک کلاه و لوازم ارائه می گردد و تقریبا مورد تایید تمام پیست های اسکیت ایران می باشد. قیمت این کفش اسکیت در تیر ماه ۹۹ حدود ۱٫۸۵۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت اسکیت روسز مدل اورلاندو

اسکیت رولکن سری اکشن

کفش اسکیت پسرانه رولکن سری اکشن یک برند کانادایی است که سعی کرده محصولاتی باکیفیت و با قیمت مناسب تهیه نماید. این کفش اسکیت دارای رویه هارد است و در سه سایز متغیر ۲۸-۳۲ ، ۳۲-۳۶ و ۳۶-۴۰ ارائه می گردد. در پک این محصول ست لوازم ایمنی کامل و کلاه نیز گنجانده شده است. این اسکیت طراحی زیبایی دارد و با قیمت ۱٫۵۸۰٫۰۰۰ تومانی یکی از اقتصادی ترین کفش های اسکیت در این رنج قیمت است.

این مطلب را هم ببینید  بهترین مارک های اسکیت برد

کفش اسکیت پسرانه رولکن

برترین کفش های اسکیت بازار ایران و رنج قیمتی بالای ۲ میلیون تومان

در رنج قیمتی بالای ۲ میلیون تومان می رسیم به برترین کفش های اسکیت بازار ایران از دو برند مطرح رولربلید و روکسا که اولی دارای رویه سافت و دومی دارای رویه هارد است. این دو برند در تمام پیست های ایران مورد تایید هستند و در تمام دنیا بالاترین سطح کفش اسکیت بچگانه می باشند.

کفش اسکیت رولربلید مدل کیوب ۲۰۲۰

اسکیت رولربلید مدل کیوب ۲۰۲۰ در سه سایز متغیر ۲۸-۳۲ و ۳۳-۳۶٫۵ و ۳۶٫۵ -۴۰٫۵ با رویه سافت به همراه پک کلاه و لوازم با کیفیت عالی و قیمت ۲۲۰۰۰۰۰ تومان در بازار موجود است. این کفش اسکیت از قدیمی های تولید کفش اسکیت در دنیا است. این محصول ساخت ایتالیا است ولی تحت لیسانس در کشور چین تولید مس شود. رولربلید مورد تایید تمام پیست های ایران است.

رولربلید کیوب

کفش اسکیت رکسا مدل بیتل

 سری بیتل رکسا تنها کفش اسکیت موجود در بازار ایران است که در خود ایتالیا تولید شده است و در رنگ های مشکی-قرمز، مشکی-آبی و قرمز پسرانه در بازار موجود است. این اسکیت دارای سه سایز متغیر ۲۶-۳۰، ۳۱-۳۵ و ۳۶-۴۱ می باشد و هر مدل تا ۵ سایز قابلیت تغییر سایز دارد. اسکیت ROXA BEETLE دارای رویه هارد است و از فک بسیار محکمی برخوردار است. جورابی این کفش اسکیت به صورت مش مانند طراحی شده است و حداکثر راحتی را در فصل گرما برای فرزندتان فراهم می کند. همچنین بلبرینگ چرخ های ژله ای این اسکیت ABEC 5 است که در کلاس سرعت خوب قرار دارد و فزرند شما قطعا از پوشیدن این کفش اسکیت در حالی که دوستانش رو به دلیل ساختار بهتر چرخ و بلبرینگ پشت سر می گذارد، لذت خواهد برد.

رکسا بیتل

دیدگاهتان را بنویسید