بهترین راکت های تنیس سال 2018

بهترین راکت های تنیس سال ۲۰۱۸ دیدگاه خود را بنویسید

بهترین راکت های تنیس سال ۲۰۱۸ با استفاده از تکنیک های طراحی نوین راکت و فناوری های مفید ساخته شده اند. این راکت ها که بسیار سبک و قدرتمند هستند، توانایی بازی و مهارت تنیسورها را در زمان کمتری ارتقا می دهند. ما عناوین برتر سال ۲۰۱۸ که سرویس نواک جوکوویچ و ضربات انفجاری اندی مورای را به شما می بخشند معرفی می کنیم.

۱-راکت تنیس WILSON BLADE 98 COUNTERVAIL

در حالی که بازیکنان تنیس “کلاسیک” ممکن است دقت را مهم ترین نکته در یک راکت تنیس خوب بدانند، امروزه یک بازی پرانرژی و تهاجمی ضروری است. راکت ویلسون Blade 98 در مدل های مختلف ارائه شده است، اما همه آنها یک ماتریال مات و تکنولوژی Countervail برای به حداکثر رساندن انرژی بازیکن را دارا می باشند. ویلسون می گوید طراحی بر روی ضروریات تمرکز دارد. تمام راکت ها در blade از گرافیت ساخته شده و بازالت – یک ماده الاستیک که ویلسون می گوید، انعطاف پذیری راکت را بهبود می بخشد. بازیکنان که دنبال نسخه  ارزان قیمت این راکت هستند Blade 98S را انتخاب می کنند. برای خرید این راکت در فروشگاه ما کلیک کنید.

راکت تنیس wilson blade
راکت تنیس wilson blade

۲-راکت تنیس HEAD GRAPHENE XT RADICAL

برای کسانی که دوست دارند در زمین دیده شوند، این نسخه راکت head با جنس گرافیتی XT  و طرح بندی جذاب ارائه شده است. اما این راکت فقط زیبا نیست به گفته شرکت هد، این راکت نوآورانه دارای تکنولوژی Graphene XT است که “به توزیع بهتر وزن برای یک بازی قدرتمند تر و بهبود انتقال انرژی کمک می کند.” برای خرید این راکت کلیک کنید.

راکت تنیس Head Radical PRO

۳-راکت تنیس BABOLAT PURE AERO PLAY

تصور کنید که رافائل نادال را به عنوان مربی انتخاب کنید. Babolat یک نسخه هوشمند از راکت ستاره اسپانیایی تنیس به نام Pure Aero Play ایجاد کرده است که با فناوری ساخته شده است تا بازیکنان عملکرد بازی خود را بر روی گوشی هوشمند خود دریافت نمایند. این راکت دارای سنسور شش محور، شتاب سنج، ژیروسکوپ و باتری ساخته شده در دسته آن است که به مدت شش ساعت نیاز به شارژ ندارد. این راکت به گونه ای طراحی شده است تا بازیکنان بتوانند تمام جنبه های بازی خود را تجزیه و تحلیل کنند، از جمله قدرت، استقامت و تکنیک و حتی یاد بگیرند که چقدر سخت است که آنها بتوانند سرویس بزنند و توپ را برگردانند. برای خرید این راکت کلیک کنید.

راکت تنیس babolat pure aero team
راکت تنیس babolat pure aero team

۴-راکت تنیس HEAD SPEED PRO

نواک جوکوویچ یکی از بهترین بازیکنان تنیس در جهان است، بنابراین هر راکت تنیس که توسط او توصیه می شود باید خیلی خوب باشد، درست است؟ Head Speed Pro ترکیبی از فن آوری های برتر با عناصر طراحی الهام گرفته از شاهین پرنده مورد علاقه بازیکنان تنیس است. این راکت، از تکنولوژی Head’s Graphene Touch برای کاهش ارتعاشات ناشی از ضربه برخوردار است. همچنین الگوی رشته ۱۸/۲۰ باعث می شود بازیکنان کنترل بیشتری داشته باشند. برای خرید این سری از راکت هد از فروشگاه ما کلیک کنید.

راکت تنیس Head Speed MP
راکت تنیس Head Speed MP

۵-راکت تنیس BABOLAT AERO G

یک انتخاب محکم برای بازیکنان متوسط. طراحی  Aero G Babolat از نسخه حرفه ای آن Pure Aero الهام گرفته شده و از ۱۰۰ درصد گرافیت ساخته شده است. طراحی آن برای عملکرد بالا و همچنین  برای کمک به بهبود بازی تنیسورهای متوسط انجام شده است. این راکت ۲۷۵ گرم وزن دارد و دارای مشخصات “Aeromodular” با سیستم Woofert است تا تنیسورهای متوسط را به یک قهرمان فوق العاده تبدیل کند. برای خرید این راکت کلیک کنید.

راکت تنیس Babolat Aero G
راکت تنیس Babolat Aero G

راکت های معرفی شده بالا با داشتن فناوری های نوآورانه به عنوان بهترین راکت های تنیس سال ۲۰۱۸ برای بازیکنان مبتدی، متوسط و حرفه ای انتخاب شده اند. در فروشگاه ما دسترسی کاملی به انواع مدل راکت تنیس از برندهای معتبر خارجی فراهم است. حتما از محصولات ما دیدن فرمایید.

0 دیدگاه

    پاسخی بگذارید